Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múltkor a barátommal pettingel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor a barátommal pettingeltünk mert nem volt nálunk gumi, de nem bírta ki és mégis betette, gondolom megszokásból, kb 1-2 lökés volt aztán ki is vette. Van rá esély hogy valami gondom lesz belőle? 16 L

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 10:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
egyébként nem tudom mennyire igaz de úgy hallottam hogy menstruációi szakaszok közelében nem nagy rá az esély, és nekem pont aznap múlt el..
2014. febr. 6. 10:58
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
akkor meg tuti nem leszel terhes.. azért nem olyan könnyű az. szeretik ijesztgetni a tiniket... DE: ezt kell is, mert nagyon sokan nagyon felelőtlenek!!!!! én személy szerint nem is engedném a szexet 16 évesen, és hogy miért: mert ahogy te is írtad, hallottad, hogy mensi környékén, blablablabla..... na most, ha te szexelsz, akkor ez előfeltételezi(vagyis kellene, h előfeltételezze), h ismered a tested, a ciklusaidat, tisztában vagy a termékeny-terméketlen napok fogalmával.. de nem vagy, tehát olvasgass még utána.
2014. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van.. köszönöm:)
2014. febr. 6. 11:04
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

"azt mondta h nem volt előváladéka se" Mert szerinted ezt érzi, amikor a p*ncidban van a farka? Elárulom: nem lehet érezni az előváladékot.

Egyelőre nyugodj meg, roppant kicsi a valószínűsége, de nem nulla! De minden esetre azért a jövőben ne csináljatok belőle rendszert! Tényleg van olyan lány ismerősöm, aki terhes lett a "csak kicsit tette be" dologtól.

2014. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
11%
mondjuk az én pasimnak sincs előváladéka.. egyszerűen nincs neki, míg az exemnek pl rengeteg volt.. azért ezt lehet látni
2014. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%

egy nyomorék a pasid,aki még gumit s tud venni

nem kell cifrázni a dolgot,de ti lányok erre izgultok

2014. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 hausmeister válasza:
11%

Nyugi, nem lesz semmi.

De ha akarsz, vehetsz tesztet (10-14 nap után mutatja csak ki, úgyh ha tegnapi a sztori, várj még 2 hetet).

Vagy figyeld, megjön-e a következő

De ne stresszeld túl, mert akkor akár ki is maradhat egy (a stressz miatt!), és abba belebolondulsz :)))

2014. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

persze, könnyű a másikat lenyomorékozni.. omg..


utolsó, na mondom én is h nem lesz semmi, de a vészmadarak pánikolnak:D

2014. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#15: igen, lehet látni, de amikor benned van, nehezen veszi észre.
2014. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
de mindegy is, mert az előváladékban nagyon-nagyon ritkán van spermium, ami életképes lenne... hiszen ha peteéréskor, beleélvezéssel is csak 2o % van a terhességre, akkor nem termékeny napokon, 2 lökés, előváladék... ahh, ugyan már
2014. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!