Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! 24 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! 24 évesen milyen korosztálynál van esély az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Csak mert nem akarok mellé lőni:D Illetve hol érdemes keresni?

2014. febr. 4. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz mellélőni,akkor állj közelebb.
2014. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vok és úgy vettem észre 20, 25, 30, 35, 40, stb mind olyan korhatár, amivel vigyázni kell. Egy 18 évesnek a 20 a határ. A 25 neki idős. És egy 21 évesnek a 25 és így tovább. Én aktív vagyok és ezt tapasztaltam, pedig nekem a 20 év alatti korosztály a kedvenc:)
2014. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akármilyen korosztályból találhatsz, nem kell beskatulyáznod senkit, magadat sem.
2014. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha van itt fiatalabb srác akit érdekelne egy pesti aranyos aktív fiú, írjon:)
2014. febr. 4. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akor a lényeg, de mind1..

Társkeresőn sose volt szerencsém, mert aki úgy oké, 1.vagy párkapcoslata volt már, vagy 2. a 25-28 éves pasik közzül, a korkülönbségre hivatkozva nem akartak semmit se "bocsi de túl fiatal vagy" annyira gáz az egész hogy hú.. itt a gyakorin legalább lett pár értelmes barátom s a szerelmeimet is itt találtam meg..

Ilyen kérdésekkel nem csinálsz semmit, a teljesen véletlen spontán dolgokból születnek a legszorosabb legjobb dolgok.

2014. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előző utolsó mondatával! :) Én is kvázi véletlenül ismertem meg életem szerelmét, pedig az egész csak barátságnak indult. Akkor voltam én 22, ő 26. Szerintem ez így ideális. :)

Annyit azért elmondok, hogy én 20 alatt elvből soha nem kezdtem volna (tisztelet a kivételnek).

2014. febr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. AZért reménykedek:)
2014. febr. 6. 09:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én huszonévesen totál oda voltam a 30-35 éves férfias pasikért. Akkoriban pl a saját korosztályom abszolút hidegen hagyott.Napjainkban 34 évesen pedig a 40-es hapsik hoznak lázba
2014. febr. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!