Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másfél hete eggyütt voltunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hete eggyütt voltunk a barátommal, nem védekeztünk, de nem élvezett el. A menszeszem már máskor is késett, most kellene megjönnie 5-12. ke között. Mennyi esély van rá hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
és mikor vegyek tesztet hogy biztosra kimutassa hogy terhes vagyok-e? Nagyon megbántam hogy ilyen felelötlen voltam.
2009. dec. 7. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A terhesség már a 14. napon kimutatható.

Hát, 50-50% =).

2009. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eléggé az optimális idöben voltatok együtt, hogy terhes lehess - vegyél tesztet minél elöbb.
2009. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha másfél hete voltatok együtt, és 5.-12.e között kellene megjönnie, akkor peteérés környékén lehettetek együtt, amikor a legnagyobb a teherbeesés veszélye. Bátrak vagytok, hogy bevállaljátok ezt a módszert. Ha nem akartok esélyeket latolgatni, védekezzetek!
2009. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
simán lehetsz. szóval imádkozz.
2009. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
az lehetsz..előváladék.sajnos én is jártam már ilyen cipőbe .és abortusz lett a vége.szoval vegyetek egy gyors tesztet az a legbiztonságossabb és már kimutatható
2009. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! És utolsó kommentes!: tudnál mondani valamit az abortuszról? milyen? ha lehet igy kérdezni bár már csak a gondolata is borzalmas!:( és mennyibe kerül? mit érzel utánna?
2009. dec. 7. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:
ha aznap nem ment el a barátod, akkor az előváladékban nincsenek spermiumok. de azért majd írd meg hogy terhes lettél-e...
2009. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez egy jó nagy butaság amit az utolsó írt!
2009. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az előváladékban igenis, h vannak spermiumok. itt egy link.


[link]

2009. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy tesztet és azt mutatta, hogy nem vagyok terhes!!:) Szerintetek csináljak még egyet vagy ez az egy elég volt, és ha mégis vegyek még egyet akkor mikor?
2009. dec. 8. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!