Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok, úgy hogy megszakításos módszerrel védekeztünk és peteérésem volt?

Figyelt kérdés

Sajnos elkapott a hév minket, elfogyott a gumi és megszakításos módszerrel védekeztünk. A barátom időben kivette. A legfőbb probléma az, hogy az eset pont azon a héten történt, mikor peteérésem volt. Ez múlthéten volt, és ma nagyon kevés rózsaszín folyásom volt. Nagyon félek, hogy terhes lehetek, másfél hét múlva kell, hogy megjöjjön. Elég hisztis vagyok a napokban, bőgök csakúgy is. Nem tudom, hogy ilyen hamar is mutatkozhatnak-e tünetek, mint pl. hangulatingadozás. Bár lehet, hogy csak ennyire ideges vagyok a terhesség kérdése miatt. Tudom, felelőtlen voltam. Szerintetek mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok?


mellékkérdés: Ha ezt megúszom, szerintem elmegyek tablettát feliratni.. ha rendesen szedem a fogamzásgátlót, akkor egyáltalán nincs esély terhességre?


2010. febr. 17. 00:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól is terhes lehetsz. Bármikor. Ha meg peteérésed van akkor főleg. Úgyhogy nem imátkozni kéne hanem elmenni egy 72 órás tablettáért. És nincs 100% védelem csak az ha nem szexelsz. A fogamzásgátló az egyik legjobb védelem, de mellette is terhes lehetsz úgy hogy rendesen szedted, csak épp nem akkora rá az esély hanem lényegesen kisebb.
2010. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Hűha,ez szívás.Az esély megvan,főleg a peteérésed miatt.A tüneteket nem hiszem,hogy már érezhetnéd,az általában az elmaradt mensi után szokott jelentkezni.Ha nem jön meg csinálj egy tesztet.


A másik kérdésedre a válasz,ha rendesen szeded a tabit,akkor max. 1% esélyed van,hogy terhes leszel.Azért nem írok 0-t,mert olyan nincs,egyik módszer sem tuti biztos.

2010. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
minden nap van ilyen kérdés. igen jó eséllyel terhes vagy és tudod mit? meg is fogod érdemelni, ha ennyire idióta vagy.
2010. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
Mi mar jo ideje igy csinaljuk es nem volt gondunk soha. Ami nem azt jelenti, hogy nem lehet. A jo ideje az tobb mint 10 ev. Mindig idoben kiveszem. Igen letezik elovaladek is, de azt is erezi a fiu. Nem szep egyesek kommentje a "rossz" kivansaggal. Szerintem ne idegeskedj, de irass majd ki tablettat.
2010. febr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
2010. febr. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

02:28

Te nem is tudod, milyen az IGAZI szex...

2010. febr. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50-50%.Nekem védekezés nélkül,peteéréskor sem jött össze.Szóval lehetsz is meg nem.Vegyél tesztet.Olyan nincs h.egyáltalán nem esel teherbe.Mindig ott lebeg az az 1%.Ismerek olyanokat akik védekeztek és mégis gyerekük lett,de persze nem ez a megszokott, ez tényleg csak az 1-2 %
2010. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Vegyél majd tesztet, de én még várnék vele kb. egy hetet. Kicsi az esély,hogy terhes vagy, nyugi. Menj el dokihoz és irass fel tabit, és akkor nyugodtan szexelhettek.
2010. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Statisztikai alapon 15% körül van a teherbeesés esélye, HA peteééréskor sexeltek védekezés nélkül.


Az igen valószínűtleg, hogy 1 hét után a terhesség jeleit vedd észre magadon, ez inkább pszichés.


Ne stresszelj, várd ki, hogy megjön-e és irass fel gyúgyszert.

2010. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tényleg kicsi az esélye.
2010. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!