Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Exluton nevü fogamzasgatlorol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exluton nevü fogamzasgatlorol hallottatok-e? Esetleg szed-e valaki ilyet? Velemenyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Törzskönyvből törölt készítmény (1999-ben, úgyhogy nem hinném hogy bárki szedne még ilyet).
2009. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo tudni,legalább nekem a dokim irta fel és a rendelöjében lehet venni ilyent!és lehet tudni miért törölték?
2009. dec. 8. 11:46
 3/7 A kérdező kommentje:
megnéztem a gyártási idöt:2006 10 23 és 5 év garancia!akkor ezek vajon honnan kerültek ?
2009. dec. 8. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos erről már semmiinfót nem találtam, tekintve hogy nagyon régi a megszűnés időpontja. Csodálkoznék, ha lehetne kapni, hacsak nem külföldön.
2009. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne szedd be. olyat írjon amit gyógyszertárban lehet kapni.
2009. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm, nem tudom mennyire legális külföldi gyógyszereket a rendelőben árulni...Elvileg az ilyesmit személyre szólóan engedélyeztetni kellene. Bocsánat, ha tévedek.
2009. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!