Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy napot a gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy napot a gyógyszerből és beszedtem egy orbáncfű tabit is. Meddig kell védekeznünk gumival?

Figyelt kérdés

Zűrös most a kapcsolatom és vasárnap szakítottunk ezért nem vettem be az aznapi adagom.( Mirabella fog.gátló) Hétfőre kibékültünk és bevettem a vasárnapit is délután , este meg megszokottan a hétfőit, de nagyon ideges voltam és még utána egy Remotiv kapszulát ami orbáncfüvet tartalmaz, de elfelejtettem idegességemben, hogy az csökkenti a fog. gátló hatását. A kimaradt tabletta miatt lehet gond , esetleg a Remotivval? Meddig kéne még kiegészítő védekezést alkalmazni?


18/L


2014. febr. 11. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
16 es fel evig!
2014. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy ma vettem be a 18. tablettám, ha ez számít valamit
2014. febr. 11. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak 28 honap :)
2014. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy 18 évesen ennyi eszed van I3azmeg! Az a kiI3aszott tabletta azért van, hogy bevedd attól függetlenül, hogy most éppen szakítasz vagy nem! Különben meg mi értelme lenne?
2014. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

Ülj le, és végre olvasd el a betegtájékoztatót!

Tudod, pont ez lesz benne, amire most kíváncsi vagy.


Általánosságban a ciklus végéig kell védekezned + x napot: a következő ciklus x. napjától véd a tabletta.


De pont ez van leírva, úgyhogy olvass!

Vagy, ha nem tudsz olvasni, az orvosod is megmondja, csak hívd fel.

2014. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kezdjük azzal h a fog.gátló NEM "gyógyszer" ...
2014. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Istenem mekkora bunkok vagytok. Amugy nincs benne a tajekoztatoban, hogy szukseges e vedekeznem kimaradt tabi utan.
2014. febr. 13. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen tájékoztatót olvasol?

Ennek is benne kell lennie!


Ha végképp nem találod, hívd fel az orvosod.

Amúgy pedig tuti, 100% szükséges a védekezés, ha kihagysz egy szemet.

2014. febr. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!