Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Orbáncfű tea fogyasztása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orbáncfű tea fogyasztása után mennyi ideig kell kiegészítő védekezést alkalmazni?

Figyelt kérdés

2 éve szedek fogamzásgátlót. Az előző levél vége felé illetve a gyógyszer mentes időszakban ittam nyugtató teakeveréket (Naturland), ami orbáncfüvet is tartalmazott. Arra lennék kíváncsi, hogy ha holnap el kezdem szedni az új levelet, de már nem iszom a teát, akkor meddig kell figyelni a kieg. védekezésre? Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből a tea hatása?

Előre is köszönöm annak, aki tudja a választ és segít! :-)


2011. dec. 23. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes én is ittam ezt a teát de hamar kiment a hatása mert csak egy tea nem gyógyszer. Mi köze lehet ennek a fogamzásgátlóhoz? Rá van írva hogy befolyásolhatja a gyógyszer szedését? Azt tudom, hogy gyógyszerek mellé kiegészítő kezelésnek szokták alkalmazni vagy csak úgy magában. Szerintem elég hamar kimegy a hatása. De ha biztosat akarsz tudni szerintem kérdezd meg a dokidat de szerintem a patikusok is tudnak felvilágosítást adni én gyakran kérdezősködök tőlük.
2011. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de tényleg van ilyen Orbáncfű, vagy ez valami vicc a ma esti interjúja miatt?
2011. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
elmagyaráznád nekem h mi összefüggés van a tea és a fogamzásgátló között? Csak mert mivel én is naponta megiszok legaláb két csésze teát nem szeretnék egy nap arra kelni h impotens vok...
2011. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem minden tea van hatással a fogamzásgátló tablettára, de több gyógyszer és gyógyhatású készítmény csökkenti annak hatását. (antibiotikum, és az orbáncfű is, rá van írva a papírjára)

Kedves utolsó, amennyiben férfiként (ha már impotenciáról írsz, gondolom, az vagy) nem szeded a fogamzásgátlót, nem hiszem, hogy problémád lenne az orbáncfűtől... :-)) Pláne nem impotencia:-)

2011. dec. 23. 00:41
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

nem szedek semmilyen tabit nemarrol van szó csak megijedtem hogy valami ilyen mellékhatása is lehet némely teának :D köszi megjegyzést


20/F

2011. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy befolyásolja.

Második: google, és írd be. Van, Hypericum perforatum, gyakran használják depresszió kezelésére és májzavarokra.

2011. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont, mivel májzavarokra is hat, ezért van hatással a fogamzásgátlóra, mivel gyorsabban kerül lebontásra, mint szabadna.

A betegtájékoztatóban is benne van.

Az orvosok azt szokták írni, ha bármilyen "baki van a szedésben", hogy a következő levél első szemétől 100%-os a védelem.

Nekem is ezt írták, bár nekem más miatt volt gond az ehavi gyógyszerrel.

2011. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak egy bögrével ittam egyszer véletlenül és utólag derült ki, hogy orbáncfű van benne! Ekkora mennyiség is befolyásol!
2012. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A fönti az kérdés akart lenni, bocsi! Hogy ekkora befolyásol e?
2012. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!