Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet e terhesseg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet e terhesseg?

Figyelt kérdés
Inkabb olyanok velemenyere vagyok kivancsi akik mar atestek ezen.4 napja kesik a menstruaciom es sok helyen olvastam h a terhesseg egyik eloje egy feher valadek.Nallam is jelentkezett ez a feher valadek, de peldaul nekem mar az elozo menstruaciomkor is megvolt ami megjott rendesen.jo persze hagy fuzzem melle hogy fogamzasgatlo kupot hasznalok, ami h kitisztuljon belolem kell egy het, de mar tobb mint ket hete nem hasznaltam kupot.rosszul letek nincsennek, tok jol vagyok csak aznap amikor megkellet volna jojjon egesz nap rohangaltam jobbra balra ereztem a hasamnal h na most lehet h megjon de azota semmi.bimbomat is neztem nem barnult meg, de persze a menstruaciora jellemzo tunetek megvannak ilyen hogy mellfeszules ami nallam allando meg erzelmileg magam alatt vagyok ilyenkor.

2014. febr. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos
2014. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja es az kiamaradt hogy nagyon etvagytalan lettem mondjuk mar kb egy es fel hete igy van.nem undorodom a kajatol csak sokkal kevesebbet birok enni.
2014. febr. 12. 15:32
 3/5 Kisbarack10 ***** válasza:
ha attól félsz hogy terhes vagy miért nem csinálsz egy tesztet? vagy miért nem mész orvoshoz?
2014. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
keszulok tesztelni nyugi csak kivancsi voltam h kinek hogyan reagalt a szervezete egy ilyen periodusban :)
2014. febr. 12. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehér váladék nem mérvadó. Én mensturációs tüneteket tapasztaltam, a 26. hetes kislányom itt rugdos a hasamban :) Csinálj tesztet! Ha jól értem pharmatexet használsz? Mert amellet sok baba fogant már.
2014. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!