Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, sajnos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, sajnos ma vettem csak észre, hogy a napokban valamikor (4-5 napnál nem régebben) kifelejtettem egyet. Tegnap szeretkeztem a párommal. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok, illetve mi a teendő? (3. hétnél tartok. )

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
most már semmi, szedd végig a levelet. azé' van rá esély
2014. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató.
2014. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az volt az első, hogy azt elolvassam, de ilyen opcióra sajnos nincs válasz.
2014. febr. 10. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont, amikor csúcson jár a termékenységed, véletlenül épp akkor hagysz ki egy szemet?


Most már semmi teendőd, csak imádkozhatsz. A sikerért, vagy a kudarcért... ha pedig elmarad a vérzés, tesztelj.

2014. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2014. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ti se lattatok meg fog.gatlos tájékoztatót.....

Abban azt írja h ha az első héten hagyja ki, akkor q legnagyobb a valószínűsege h teherbe eshet. Így, h a 3. héten hagyta ki, kisebb az esély, de az igaz, h megvan rá. Kérdező, szerdán végig, reméljük nem lesz baj, de esetleg 2-3 hét múlva tesztelhetsz, h nem történt e baj.

2014. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 14. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!