Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a megszakításos módszer? Elméleti síkon kérdezem, hogy végeztek e már ezzelkapcsolatban felméréseket? Olyan százalékos dologra gondolok, mint a többi módszernél.

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt,hogy vannak,akik évek óta így védekeznek,és bevált nekik.

Na és a pasiknak nem rossz ez? Ugyanolyan élvezeti értéke van számukra így is a szexnek?


2009. dec. 9. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítással védekezők 8-30%-a teherbe esik 1 éven belül.

Éppen ezért "védekeztünk" mi is így, tudtuk, hogy megvan az esélye. Nem akartunk azonnal gyereket, de számítottunk rá, hogy majd idővel úgyis becsúszik(ami be is következett másfél éven belül).

A megszakítás azoknak a módszere, akik nem bánják, ha becsúszik a gyerek, de nem feltétlenül akarnak egyet azonnal, tervszerűen.

Vagy azoké, akik totál felelőtlenek.

2009. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az élvezeti értéke mondjuk 95%, hiszen nem élvezhet a férfi a párjába úgy, mint fogamzásgátlóval, de jobb, mint gumival. Nálunk nem volt gond, ha rám került a sor, akkor a párom orálisan gondoskodott rólam.
2009. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Még mielótt elmegy a csávo van egy előváladék amitöl ugyan ugy teherbe lehet esni... Egyébként nem rossz a fiunak én pl. ugy szeretem ha a vége a orális.
2009. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
szex filmkben sok ilyet látni..xal
2009. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A "hatás" most két éves. (fiú és gyönyörű bla-bla stb.)

Mellette a peteérést is kell figyelni, tehát naptármódszer!

2009. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Csak elméleti síkon említeném meg,hogy akik napjainkban így védekeznek,azok totális idióták,vagy felelőtlen barmok.Persze csak elméleti síkon.
2009. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
11:21 :D Igazad van.
2009. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Megint ezen csámcsogsz???Te írtad ezt is ugye??

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

Egyébként az előttem íróknak!!

Miért idióta bárki is aki így védekezik!!MINDENKI ÚGY CSINÁLJA AHOGY AKARJA!Ne ti mondjátok meg!!

Megjegyzés:Engem nem zavarna ha gyerekem lenne,bár nem szeretnék.lassan 10 éve így védekezem,és nem voltam terhes,és soha nem voltam abortuszon sem!Én nem mondom senkinek,így így is lehet védekezni,mert ez nem tartozik rám!!!!

2009. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
100 nőből aki egy éven át így védekezik, 20-35 esik teherbe egyéb körülményektől függően, pl spermaszám stb.
2009. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A 11:48-as elég korlátolt gyökér lehet,vagy csak provokálni jött,nem tudom.
2009. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!