Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barna folyasom van mar 2-3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyasom van mar 2-3 napja. Miert? Bovebben lejebb

Figyelt kérdés
Tablettat (Minerva) szedem mar tobb mint egy fel eve. Multheten 22 ora kornyeken hasmenesem volt, a tablettat viszont 20 ora utan vettem be? Lehet bajom belole? Most meg barnas folyasom van, szinte olyan mintha enyhebb menstruaciom lenne. Ilyen meg soha nem volt. Orvosoz csak jovoheten duok menni mivel kulfoldon tartozkodom. Koszonom a segitseget.
2009. dec. 9. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a hasmenés miatt a hatóanyag egy része kiürült, így csökkent a tabletta hatása. Ha nem pótoltad akkor, lehet a barna folyás köztivérzés, ami a tabletta hatásának csökkenése miatt van. Mellévédekeztetek utána, ugye?
2009. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bezavart a kihagyás, azért van barna folyásod mert lehet hogy sérült a védelem. a következő levélig használj gumit mindenképpen!
2009. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy utanna csak 3 nappal szeretkeztem a baratommal. Es megfeletkeztunk a kiegeszito vedekezesrol. Remelem nem lesz baj.
2009. dec. 9. 12:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt mar nekem ilyen eegyszer es halaistennek semmi bajom nem lett belole. Remelem most sem lesz.
2009. dec. 9. 12:03
 5/6 A kérdező kommentje:

.emésztőrendszeri rendellenesség jelentkezik (pl. hányás, súlyos hasmenés)

A Minerva drazsé bevétele után 3-4 óra múlva jelentkező hányás esetén nem biztosított a készítmény hatóanyagainak teljes felszívódása. Amennyiben a tabletta bevételét követő 3-4 órában hány, ez olyan, mintha elfelejtett volna bevenni egy tablettát. Így ebben az esetben kövese az elfelejtett tabletta bevételre vonatkozó útmutatást. Ha súlyos hasmenése van, keresse fel orvosát..


Most kell felnem?

2009. dec. 9. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
te nem tudod eldönteni ez alapján meg azok alapján amiket már leírtunk neked? igen kell. második voltam.
2009. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!