Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Irritáció, égő, feszülő érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritáció, égő, feszülő érzés az óvszertől?

Figyelt kérdés
Fél éve élünk nemi életet a barátommal és kb. két hónapja lépett fel egy ilyen probléma hogy csakis az aktus során, pár perc után égő érzésem van, feszít és fáj. Voltam nőgyógyásznál, makk egészséges vagyok odalent. Próvltuk síkosítóval arra az esetre ha a nevességem nem lenne elég, vagy ha szűk lennék, de semmi. Ugyan azt a legvékonyabb, síkosítóval ellátott óvszert használtuk mindig is és nem volt eddig vele gond. Lehet hogy hirtelen irritációt váltana ki vagy kidörzsölne? Mi tudok tenni ellene? Tablettát semmiképp nem akarok.

2014. febr. 18. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen elkaptál vmi kisebb fertőzést valószínűleg....próbáljatok más márkájú óvszert!
2014. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Direkt írtam, hogy nincs semmi bajom, se gyulladás, se fertőzés, de köszönöm:) Esetleg tudna valaki óvszert ajánlani?
2014. febr. 18. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Durextől volt hasonló egy ideig, most az a legjobb. Lifestyles vált be akkor a Durex helyett.


De lehet latexérzékenység is.

2014. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is durex-et használunk, eddig bevált most valahogy nem. De akkor megpróbálkozunk mással azt hiszem:)
2014. febr. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!