Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer és pharmatex hüvelykúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer és pharmatex hüvelykúp együttes alkalmazása esetén, ha kiszakad az óvszer, szükség van esemény utáni tablettára, a nem kívánt terhesség elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A pharmatex semmit sem ér, szóval igen.


Amúgy nem szabad őket együtt használni, mert könnyebben kiszakad a gumi.

2014. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nőgyógyász ajánlotta :/
2014. febr. 22. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es hülyeséget ír, lehet óvszerrel használni.

A pharmatex hatóanyaga ugyanaz, amivel a spermicides óvszereket is kezelik (Nonoxynol-9), a vivőanyag pedig víz alapú, semmilyen kárt nem tesz az óvszer anyagában.


Egyébként attól függ, hogy hol jársz a ciklusodban és hogy történt a szakadás (volt-e benne már anyag).


Ha semmilyen körülmények között nem jöhetne még a baba, és a legtermékenyebb időszakban voltatok együtt és már az ejakuláció megtörtént, akkor indokolt lehet.

2014. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol jársz a ciklusodban, mennyire rendszeres a vérzésed és beléd élvezett-e vagy sem.
2014. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én PONTOSAN így estem teherbe, rendszeres ciklus mellett, peteérés előtt 3 nappal történt. (A spermiumok akár 72 órán keresztül életben maradnak.)Gumi és pharmatex. Akkor még ráadásul ezt a hüvelykúpot úgy reklámozták, hogy teljes értékű védekezés (jó sokan teherbe is estek), de mi a biztonság kedvéért használtunk gumit. Nem néztük át nagyon alaposan, azt láttuk volna, ha nagy szakadás van rajta, de mégis csak lyukas lehetett, mert jött a baba. Szóval, ha nagyon nem kéne, hogy jöjjön, és a ciklus közepe felé jársz, inkább vegyél be esemény utánit. (Lehet, hogy az én esetem extrém, mert azóta kiderült, hogy extra termékeny vagyok,kb. a férjem rámnéz, és terhes leszek:)Azóta vállaltunk még 2 gyereket, és azonnal teherbe estem mindkettővel, mikor eldöntöttük, hogy jöhetnek.)
2014. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!