Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett jó a pharmatex?

Figyelt kérdés
Ma van 8 napja, hogy a dienille fogamzásgátlót szedem,nem az első naptól, mert akkor csak kis vérzésem volt este, és csak másnap 5 órakor vettem be. Jövőhét szombaton születésnapon lesz és a barátommal nem szeretnénk óvszert használni,de azért aggódok is. Szerintetek a pharmatexet ha használok hozzá úgy már jó lesz 2 hét után, vagy még várjunk vele? Lett már valaki úgy terhes, hogy nem várta meg az első levelet, és ne védekeztek? Előre köszönöm a válaszotokat:)

2014. febr. 23. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom... Nem akarsz esetleg a fog.gátló és a pharmatex mellé még gumit is használni? Én a helyedben még a naptármódszert+a megszakítást is bevetném...


A pharmatex egy kalap szrt nem ér, mintha ott se lenne. Ha hat a fog.gátló, felesleges, ha nem hat, akkor is.

2014. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:
Egyetértek!!!
2014. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló!

Én csak nem szeretnék meglepetést, és inkább most kértem tanácsokat, minthogy utána aggódjak.

Tudtam, hogy a pharmatex nem megbízható, de azt hittem, hogy kiegészítőként ér valamennyit.

2014. febr. 24. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!