Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj e ha más márkájú fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj e ha más márkájú fogamzásgátló tablettát szedek?

Figyelt kérdés

A tabletták összetevői és azoknak arányai megegyeznek,csak a márka más.Első hónapban szedtem egy fajta gyógyszert,most felírt az orvos ugyanolyan összetevőjűt,csak más márkát,de nem volt a gyógyszertárban így másfajta lett véve de 3hónap után végre szeretném az eredetileg felírtat szedni.(mindegyik ugyanazokból áll)

Szóval ebből lehet baj?



2014. febr. 24. 15:43
 1/5 Moszuke ***** válasza:

hát a doki sztem jobban tudja mit csinál mint mi.

viszont nem értem miért kellett más típust felírnia ha az előző bevált.. ráadásul létezik 83546féle gyógyszertár igazán betudtad volna szerezni az amelyiket alapból kellene

2014. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő ugyanazt írta fel csak akkor nem volt 1X21-es kiszerelésben akkor mást kellett vennem...most meg én váltottam ki...
2014. febr. 24. 15:57
 3/5 A kérdező kommentje:
*nem én váltottam ki
2014. febr. 24. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nem baj, mert a helyettestő gyógyszere, meg is lehet rendelni másnapra
2014. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de az se baj ha 3-félét szedek(márkájúlag?)
2014. febr. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!