Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyors segítségr lenne szüksége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors segítségr lenne szükségem! A múltkor együtt voltam a barátnőmmel nem védekeztünk, de nem volt bent csak kb 20 másodpercet mert észbe kaptam és kivettem . Most nagy arra az lehetőség, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Miután kivettem megnéztem és még nem is volt nedves a vége,szerintem kicsi de van rá esély mi a tennivaló ?

#terhesség #mekkora az lehetősége
2014. febr. 25. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
sokat kell imádkozni
2014. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mártsd ecetes vízbe! A nődnek meg küldj fel egy piros paprikát! az kitisztitja b.mag... -.-" :D
2014. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr. Truth ***** válasza:
94%
Babakocsi olcsón eladó!
2014. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"de nem volt bent csak kb 20 másodpercet mert észbe kaptam és kivettem "

Bírom ezeket. Én még az előtt észbe kapok részegen is, hogy betenném. De biztos velem van a baj :D


A babakötvényre, hogy elég jó hozamot ígérnek xD

2014. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem.. mi értelme van csak betenni 20 másodpercre, aztán kivenni?
2014. febr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99,99% h nem....toled biztos nem lesz terhes..:)
2014. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi értelmes válaszokat ... de jobb volna ha jönne valami értelmes érvekkel rendelkező valaki.
2014. febr. 25. 01:02
 8/9 anonim válasza:

Hello. Ne aggódj amennyiben nem élveztél a barátnődbe és a behatolás pillanatában nem voltál olyan, akkor nem kell aggódni. De biztonság kedvéért amikor a barátnődnek meg kell hogy jöjön a baja és ha késik csináljon tesztet.

De 100% hogy nem terhes mert ez keves hozzá.

UI: Ne legyél hülye , húzz gumit!

2014. febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen ervek kellenek???Nem elvezel bele nem terhes....ha bele is elvezel akkor se biztos akkor 15-20%...


Elovaldektol /megszakitas.....meg nem valoszinu ha a pasi izmeri a testet...


Nem terhes ne kattogj...

2014. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!