Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5. levél fogigátló után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. levél fogigátló után 3-4szer belémélvezett a párom, lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

a lényeg az h minden tabit bevettem, mondjuk volt olyan h 2-3 alkalommal ittam aznap este, boroztunk. lehet h ez közrejátszik h nem hatott a tabi?

kérlek válaszoljatok

vagy késhet mondjuk egy napot?



2014. febr. 25. 11:04
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, miután kihagysz 7 napot , nem kell feltétlenül az első tabimentes napon megjönnie, van amikor 2. vagy 3. napon jön meg , ez nagyon sok dologtól függ , szerintem ne aggódj egy két nap miatt.
2014. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a 6.on szokott megjönni ami ma van de éjjel meg szokott már jönni és most még semmi...nemértem
2014. febr. 25. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
az alkohol nincs rá ahtással. Az alkoholt ezért irják hogy óvatosan mert az lehet a gond ha sokat iszol és hánysz pár órán belül hogy bevetted a gyógyszert. egy dolog semlegesitheti a fogamzásgátlót az antibiotikum. Ha azt szedtél mindig kell kiegészitő védekezés mellette. Az hogy ittál-e bort vagy akár be is rugtál nem okoz gondot ha nem hánytál a gyógyzer bevétel utáni pár órában. A késés elöfordulhat de nem olyan gyakori gyógyszer mellett, ah nem jön meg 1-2 napon belül akkor azért tezstelj egyet.
2014. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lesz gond :)


egyébként akár az első szünetmentes, akár a hetedik szünetmentesen jön meg a közti vérzésed, teljesen rendben van,szóval nincs olyan igazából, hogy késik egy napot!


A 7 szünetmentes bármelyik napján is jelentkezik a vérzés,az teljesen normális!

2014. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi:)

utolsó szintén köszi, csak ilyen velem még nem fordult elő h nem a "szokásos" 6. tabiszünetmentes napon jöjjön meg.

2014. febr. 25. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az nyugi :)
2014. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Biztos nem vagy az, de a kedves előttem hozzászólónak mondom aki azt mondja, hogy nincs rá hatással az alkohol, akkor nagyot téved! :)
2014. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok az, kiderült :)de amugy mi hatássa van rá? mármint hogyan hat rá az alkohol?
2014. márc. 2. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!