Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Műszeróvszer alkalmazható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edward Cullen ® kérdése:

Műszeróvszer alkalmazható együttlét során?

Figyelt kérdés
Haverom adott 4-5 db-ot. Annyi a különbség h nincs ondótasak a végén meg nem síkosított. Amúgy méretben jó.

2014. febr. 26. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Amm meg micsuda?
2014. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a farkadra húzni??!!!
2014. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit a dokik használnak ultrahangos géphez?

Hát... ha nincs tasak, akkor is kell helyet hagyni a végén de én inkább nem javasolnám mert lecsúszhat (mert nem péniszre találták ki)

2014. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az. A méret jó. Hagytam ki egy kicsit a végén. De az a baj vele szerintem h a pre-ejakuláció miatt teljesen felcsúszik a péniszre és mivel nincs már hely az örökítő anyagnak a végén attól félek h a tövénél fog kijönni, de lecsúszni nem csúszik le.
2014. febr. 26. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ennyire csóri vagy hogy nincs 500 Ft-od 3 db normális gumira?


Hát ha ennyire hülye fiam lenne, szét taposnám:D

2014. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1. Nem mindenhol ennyi. egy héten minimum kell kettő v több, az már 1000 ft így is. 2. Honnan tudod h milyen egyébb kiadásaim vannak még? 3. Aki a gyengébb felett akar győzelmet aratni az egy jellemtelen féreg.
2014. febr. 26. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, csak egy tipp. Ha gyógyszertárban veszel gumit, kb 1000 Ft és 10 db van benne. Vagy mi Rossmann-ban szoktuk venni kb 1000 Ft 12 db. (Lehet, hogy noname cuccnak hangzik, de mi régóta ezt használjuk, és egyszer sem volt vele baj.) Így már egyáltalán nem sok érte szerintem. Persze értem, hogy te gazdálkodsz a pénzeddel, de szerintem ezen nem szabad ennyire spórolni. Akinek nincs pénze gumira, az ne szexeljen. Amúgy meg a babaholmik sokkal drágábbak...
2014. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!