Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Későn olvastam el a betegtájék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn olvastam el a betegtájékoztatót, most váltottam Diane35ről Belarára, de eszembe se jutott, hogy nem szabadna megtartani a 7 nap szünetet, úh csak most, mikor be kellett venni, olvastam el. Baj?

Figyelt kérdés

Szóval most akkor az, h kihagytam a 7 napot, azt jelenti, h a következő hónapban nem lesz hatásos a Belara?


Azt is probléma, hogy tegnap kellett volna beszedni az első szemet de elfelejtettem. Jól jártam el, hogy ma kettőt vettem be?


2009. dec. 11. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én trinoldiolról váltottam belarára,én is így váltottam,7nap szünet után,mert ahány doki,meg tájékoztató mind mást mondott.De a biztonság kedvéért a köv.levélig még védekeztünk.
2009. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!