Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle-t szedek, ez a 2....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle-t szedek, ez a 2. hónapom, azonbelül az első hét. Tegnap elfelejtettem bevenni a tablettát, és kicsúsztam a 12 órából. ELOLVASTAM A BETEGTÁJÉKOZTATÓT, de lenne egy kérdésem, amire ott nem találtam választ. Van-e változás az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Szóval, azt írta, hogy ha az első héten kimaradt egy szem, és kicsúsztam a 12 órából, akkor vegyem be a kimaradt szemet, amikor eszembe jut, majd folytassam rendesen, és a következő 7 napban kiegészítő védekezést alkalmazzak. Ez idáig érthető, de ha előtte szedtem már egy hónapot a tablettát, az mennyiben változtat ezen? Ugyanis a tájékoztató inkább azoknak szól, akik most kezdik. Szóval ugyanúgy szükség van 7 napig kiegészítő védekezésre, és ezen az előző hónap sem változtat?
2009. máj. 16. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod, a tájékoztató azon része, hogy "mi a teendő, ha kihagyott egy tablettát" része mindenkire vonatkozik aki szedi, nem csak azokra, akik most kezdik el szedni! Tehát úgy járj el, ahogy leírja!!!
2009. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van, csak erre voltam kíváncsi, köszönöm!
2009. máj. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!