Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok 2 levél tabu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok 2 levél tabu között is, ha nekem csak az 5. napon jön meg és 10napot kell kihagynom? Azalatt véd a tabi?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm
2009. dec. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kell 10 napot kihagynod? ha 7 napnál többet hagysz ki akkor az utolsó szem után már nem véd, ugyanis hiába véd a 7 napban ha a 8. nap beindulna a peteérés akkor az előző napok együttléteitől megtermékenyülhet. tehát nem véd, nem véletlenül csak 7 nap szünet van két levél közt és nem 10.
2009. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de,de cisztára szedem elsősorban és muszály végigvárnom a menszeszem,és a ciklusom igy jön ki.eddig nemvolt baj,előző barátom cigizett,de a mostani nem....terhes lehetek?
2009. dec. 11. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Öhm..nem értem miért kell kivárnod a menszeszed.. ezt az orvos ajánlotta így?

Nekem is a 4 nap jön meg, de az orvos azt mondta, hogy ezzel ne foglalkozzak. És a gyógyszer betegtájékoztatójára nem véletlenül 7 nap szünet van írva. 10 nap kihagyás után nem véd.

2009. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az hogy cigizett semmit sem jelent, örülj mint majom a farkának hogy nem estél teherbe eddig! ez nem így működik! így nem véd rendesen a gyógyszer, 7 nap szünet van közte és nem 10, ha valamilyen okból neked azt mondta a dokid hogy 10 nap legyen akkor az már csak a cisztára használ, fogamzásgátlásként nem jó!
2009. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van cisztám, én is szedek fogamzásgátlót, de a dokinak eszébe sem jutott ilyet mondani, hogy 10 napot hagyjak ki, ugyanúgy 7 napot kell. És nekem a 4. napon jön meg.
2009. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!