Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire igaz? Ebben mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz? Ebben mennyire lehet bízni? Ti hisztek ebben? Vagy legyen inkabb meg ovatos?

Figyelt kérdés
Mirabella fogamzasgatlot kaptam es az van bele irva hogyha a menstruacio elso napjan elkezdem akkor mar az elso ciklus soran is vedelmet nyújt..
2014. febr. 28. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy értelmezed, hogy beveszed a tablettát, és öt perc múlva mehet a szex, akkor teljesen helytálló a dolog. Az én tablettámnál is ez az instrukció (Rezia), első tablettától véd, és a vérzés első napján kell először bevenni. Nyilván vártunk pár napot, ami úgy nézett ki, hogy mivel amúgy sem szoktunk szexelni, amikor nekem megvan, így megvártuk azt a néhány napot, és utána teljes nyugalommal csináltuk, hiszen nem viccből van ez írva a betegtájékoztatóra. Másfél éve szedem, ha gáz lett volna, már meglenne a baba :D
2014. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyémre is az volt írva (Volina) de én azért megvártam az egy hónapot.
2014. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!