Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy szakítás után, ha elengeditek azt, akit igazán szerettek (még mindig) és valóban kell h közötök legyen egymáshoz, akkor előbb-utóbb úgyis "muszáj" még találkoznotok?

Figyelt kérdés
Eléggé ki vagyok. Nevetséges okok miatt szakítottam a pasimmal. számomra ő "nem csak egy" hanem valóban az igazi. próbáltunk beszélni, de nem sok sikerrel(bár lehet köze van ahhoz h elég hamar történt szakítás után-talán nem volt még elég az idő) megint megkeresett h találkozzunk, ő hozta fel, de semmi nem lett belőle. Ráadásul egy msn beszélgetés után(ahol szintén szóváltásba keveredtünk) letörölt onnan is:( pedig tudom h valahol szeret még, csak valóban talán úgy érezte "ragadok" már a vége felé. persze ez azért volt mert kétségbe voltam már rendesen esve:( nem tudom kb 1 hónap múlva megkeresném, talán az elég idő lenne h nyissunk 1más felé? nem vagyunk már kamaszok. én a 20as éveim végét járom, ő már 32... de sokszor elég gyerekes...
2009. ápr. 27. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi ideig voltál vele?Az sem mindegy.
2009. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatban vannak veszekedések. Amelyikben nincsenek az már gyanús. Ha Ő keres akkor kell látszódjon rajtad is h te is lelkesedsz az újrakezdésért.

Ti még fogtok járni...fel a fejjel

2009. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

erdekes amit irsz. En hiszek abban, amit mondasz, hogy ha egymasnak vagyubk szanva, elobb utobb egymasra talalunk, nalunk sok korulmeny kozrejatszott, hogy 2 ev utan vege lett, hiszem, hogy ha a korulmenyek jok lesznek, meg mi egymasra talalunk, mert a mi szerelmunk orokre szolo lehet. A masik kerdesre, mi 1,5 honapja szakitottunk, 1 honap utan probaltunk baratkozni, de nem ment, mert nem alltunk keszen, meg tulsagosan imadtuk egymast es nem tudtunk baratkent nezni egymasra. Most meg varunk, en azt javaslom, te is varj meg....hadd, hogy rajojjon, mit akar.

23/l

2009. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi! aranyosak vagytok! Lényegébe 1,5év volt de az utolsó pár hónap az már puskaporosan telt, szal én sem tartom számon... nem tudom fog e keresni, mindig gyerekes és rögtön lenyom, töröl stb... ilyen helyekről is...nem tudom mennyi a reális idő ilyenkor amit érdemes lehet, kell várni...mert mi már 4 hónapja szétmentünk, most keresett meg ápr.elején de aztán megint törölt ugye:)
2009. ápr. 28. 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a felmelegített kapcsolatokban.


Még az ilyen "tartsunk szünetet" kapcsolatok is szakítással szoktak véget érni.

2009. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, hogy ha valóban vele kell lenned akkor a történések sora egyszer gellert kap és újra úgy állnak össze a csillagok, hogy az nektek jó legyen!

Engem amúgy pont tegnap hívott fel egy volt barátom akivel kb. egy éve jártam és éreztem a hangján, h még mindig engem szeret, csak nem akar lerohanni! Szóval szerintem várj egy kicsit, ha ő is azt gondolja, h nem egy vagy a sok közül, hanem különleges vagy számára akkor lesztek ti még egy pár!Csak ne legyél türelmetlen, sodródj az árral!:)

2009. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod, én elég idióta dolognak tartom törölgetni a másikat. Rendkívül gyerekes, ahogy mondod. Sose csináltam, pedig lettem már pipa pasira. De engem se törölt ki senki. Nekem nem is kéne ilyen pasas. Hol marad a felelősség, meg a türelem?... na mindegy. nem csak egy ábrándot szeretsz?
2009. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ő ilyen..nem ábránd volt, d evalóban gyerekes...valószinűleg a "mama" rossz hatása ami máig keményen érezhető:P igen, hirtelen és gyerekes. de amikor jól érzi magát lehetett vele bánni. akkor valahogy elmaradtak ezek a "bajai" amikor hülye meg zavart akkor ilyen szerintem... de köszönöm a biztatást! remélem tényleg létezik akkor ilyen és az idő képes vissza hozni...
2009. ápr. 28. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek.Próbáltam már én is az újrakezdést,de kb:2 hónap múlva előjöttek a régi problémák és megint vége lett.Ami 1x nem ment2-re sem fog.
2009. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!