Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor most használjak kiegészí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most használjak kiegészítő védekezést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1éve szedek fogamzásgátlót, mindig de.10körül veszem be. Ezen a héten hétfőn kezdtem el szedni az új levelet, háromnegyed10-negyed11 között tudtam bevenni, mikor hogy.. Csütörtökön elfelejtettem bevenni, este 10kor vettem csak be.. Ugyebár most úgy van h 12óráig még beveheted, de ha 12óra után akkor kiegészítő védekezés kell. Most ha kb pont 12óra múlva vettem be akkor most védekezzek máshogy is?
2009. dec. 12. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha 12 óra múlva vetted be pontosan, akkor lehet, hogy nem kell, de szerintem védekezz, biztos ami biztos.
2009. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb félni mint megijedni:) Használj 1 hétig óvszert, és akkor nem fogsz stresszelni h lehet baj történt.
2009. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most nem azt mondom, hogy ne védekezz, csak az én példám írom le, hogy ne aggódj annyira. Én már nagyon sokszor elfelejtettem bevenni több, mint 12 óra késéssel, sosem védekeztem mellette és sosem estem teherbe.

Bár mi nem is bánnánk, viszont ha te nagyon félsz a babától, akkor inkább védekezz önmagad megnyugtatására.

2009. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)


Hát igen eléggé nemkéne baba most, érettségi utána egyetem :)

2009. dec. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!