Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem terhesség? Mennyi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem terhesség? Mennyi a normális késési idő? Miért késhet?

Figyelt kérdés

Kedd óta késik a menstruációm.

A melleim fájnak és néha a hasam alatt is görcsöl.

Voltam együtt a barátommal,de védekeztünk és ellenőriztük a gumit.

Előválladék nem ment belém,mert nem rakta be gumi nélkül,és boxer is volt rajta.


2009. dec. 12. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy 2 hetet késett, ha fiatalabb vagy az sem csoda, ha egy menszesz kimarad. (Nőgyógyász mondta).

Ne izgulj..védekeztetek és nem volt semmi gond. Nem lehetsz terhes.

2009. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne aggódj ha a jelei megvannak a menszesznek védekezés mellet nem lehetsz terhes nekem pl állandóan 2 heteket késett, ezért amióta komoly barátom van inkább átálltam a tabira mostmár nincsenek ilyen gondjaim és nem is idegeskedek. de nyugi meg fog jönni ha fiatal vagy és még nem rendszeres akkor az ilyen előfordulhat. Ha ideges vagy attól is késhet.
2009. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt,hogy hónapokig nem jött meg, pedig már orvos szerint is beállt. nyugi.
2009. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 napot késett most valahogy, pedig amúgy szinte napra pontosan megtudom mondani mikor fog megjönni. Volt is ám ijedtség, de mi is védekeztünk a párommal tisztességesen, így már azt kombinálta, hogy kivel is feküdhettem össze rajta kívül (persze csak poén szinten)...
2009. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi..nincs semmi baj:)
2010. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!