Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye h terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye h terhes vagyok? Kihagytam 1 szemet a harmadik héten! A pénteki maradt ki, amit másnap este pótoltam az aznapival együtt. Mindig este 6-7 körül veszem be.

Figyelt kérdés
Tudom h óriási felelőtlenség volt, de péntek éjszaka 3 óra környékén megtörtént a dolog.Ja és még 3 tabi volt a levélből, szal most hétfőn kéne elkezdeni a 7 napos szünetet, de ugye ilyenkor ezt nem lehet, hanem rögtön el kell kezdeni egy másik csomagot? Ja és maltofert szedek vérszegénységre, nekem a háziorvos azt mondta h nem befolyásolja a hatást, de a neten vhol olvastam h mégis...Kikészülök,segítsetek!:'(
2009. dec. 13. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, valószínűleg nem okoz gondot h kimaradt egy szem, főleg h a 3. sorból, hisz a gyógyszer a hónapba már megakadályozta a peteérést. Persze van esély rá h baj lesz, de nagyon nagyon kicsi. Szerintem ugyanúgy hagyd meg a 7 nap szünetet. Én milligestet szedek, én is hagytam már ki a levél végéről szemet, szemeket, de mindig meghagytam a szünetet.
2009. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már régóta szeded,akkor tutira nincs baj.:)
2009. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 hónapja szedem a gyógyszert....de biztos h megtartsam a 7 napos szünetet?mercilont szedek és annak a tájékoztatójában az van h ha kimarad 1 szem a 3madik héten akkor vagy pótoljam és vegyem be azt a pár maradék szemet,viszont akkor rögtön kezdjem el a másik csomagot,vagy ha kimaradt 1 szem,akkor hagyjam abba a szedést és tartsak 7 napos szünetet,aztán kezdjem el a köv. levelet...És én bevettem a tablettákat,szal most elvileg nem kéne szünetet tartani...vagy nem gond ha így is tartok?Ja a másik:a pénteki tabit ami kimaradt úgy pótoltam szombaton h előbb vettem be az aznapit aztán kb. 1 órával utána a péntekit,ez gond lehet(egyfázisút szedek)?
2009. dec. 14. 15:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés:kb. 3-4 héttel ezelőtt antibiotikumot kellett szednem,mert lázas voltam,ez számít vmit?És a vastabletta(amit én már jó 2 hete szedek) mennyire befolyásolja a gyógyszer hatását,mert hallottam ellentétes véleményeket is,szal most össze vagyok zavarodva!:(:(
2009. dec. 14. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos antibiotikumok csökkenthetik a fogamzásgátló hatását. Így a szedése alatt, illetve a befejeztétől számított 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Azt h tarts e szünetet nem tudom, erről orvost kellene megkérdezni.
2009. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóban az van,hogy ha beszedtem a maradék tabikat ne tartsak szünetet,úgyhogy inkább elkezdtem a köv. csomagot rögtön,gondolom nem véletlenül írják bele ezt a tájékoztatóba!Viszont azt is beleírták,hogy csak ennek a csomagnak a kiürülése után fog megvonásos vérzés jelentkezni,de addig halálra idegeskedem magam!:'(
2009. dec. 15. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre két tablettát soha nem szabad bevenni mert azzal növeled a terhesség esélyét! Pár óra különbséggel vedd be ha legközelebb kihagyod...
2009. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kb. 1-másfél óra különbséggel vettem be
2009. dec. 18. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem nem lehet nagy baj, haott nem vetted be ráadásul pótoltad késöbb, ne hallgass arra aki aztmondta hogy növeli a teherbeesés esélyét ha iylen szorosan veszed be. pont jól csináltad, szerintem nem lehet baj... am hasonló cipőben járok, itt van valahol az én kérdésem is, csak én az utolsó 2.t nem vettem be és nem is pótoltam, remélem ittse lehet baj :S:S:S
2009. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nőgyogyász vagyok, 99% hogy nem vagy terhes, az 1%csak azért van ,mert akár tabletta közben is lehetsz terhes, sajnos.
2009. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!