Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan csaj aki szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki szed fogamzásgátlót de nem engedi, hogy elmenjenek benne?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 23:19
 1/10 Noydra ***** válasza:
Szomorú, hogy él ilyen hülye.
2014. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.

Az biztos. :\

2014. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Noydra: nem feltétlenül hülyeség

Nekem párom szed,de amiatt, hogy legyen normális ciklusa - és nem a védekezés miatt. Emiatt más módszerrel "is" védekezni kell

2014. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noydra ***** válasza:

3as, ezt nem igazán értem.

Oké, azért szed, mert ez beállítja, eddig oké.

De emellé minek másképp is védekezni?

2014. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szedek, de siman lehet ilyen. Ha valaki nem erzi eleg megbizhatonak a fogamzasgatlot vagy azert, mert lelkileg nem vagy azert az 1-2%-ert, hogy megse nyujt teljes vedelmet vagy akar azert is, mert szed mellette antibiotikumot/volt hasmeneses betegsege (ezek mind gyengitik a fogamzasgatlo hatasat)...de ezek miatt nem engedi. Vagy szimplan alapbol nem engedi, mert feszelyezi, nem szereti, hogy visszacsorog es fel az egesztol. Vagy megse szed fogamzagatlot vagy tudja, hogy neha elfelejti idoben bevenni es tart a terhessegtol.

Egyebkent a megszakitottal a legkonnyebb teherbe esni ezert en inkabb lelki okot keresnek emogott. De ne eroltesd.

2014. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Ha nem szedné, nem lenne ciklusa (peteérése). Emiatt nem védelem az elsődleges feladata a gyógyszernek. Így a védelme minimális, ezért kell a plusz védelem.A doki jobban elmagyarázta régebben...
2014. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noydra ***** válasza:
6os, úgy teljesen érthető. Én azokra gondoltam, akiknek nincs ilyen bajuk, aztán szedik, meg mellé még vagy gumit húznak, vagy nem engedi a pasijának, hogy beleélvezzen. Na ez a réteg kiakaszt teljesen.
2014. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az már más tészta... Az nekem sem tetszene :-)
2014. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha mi most szakítanánk a párommal, nem hagynám abba a tablettaszedést, mert nagyon sok pozitív hatása van (rövidebb ideig vérzek, és a fájdalom is elmúlt stb.), de ha összekerülnék valakivel, biztosan nem engedném neki, csak ha már jó ideje járunk. Nekem ehhez kell egyfajta bizalom.
2014. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"#3-as vagyok. Ha nem szedné, nem lenne ciklusa (peteérése). Emiatt nem védelem az elsődleges feladata a gyógyszernek. Így a védelme minimális, ezért kell a plusz védelem.A doki jobban elmagyarázta régebben.."


Ez baromság. Valamit nagyon félreértettetek, mikor az orvos magyarázott.

1. Gyógyszer mellett meg aztán pláne nincsen peteérése. Ugyanis a tabletta legfőbb hatása az, hogy leállítja a peteérést. Pont azért alkalmas védekezésre ugyebár.

A tabletta pedig nem teszi helyre a ciklust, hanem rendszeres időközönként a hormon megvonása miatt megvonásos vérzést okoz. Azért lesz ez a "ciklus" rendszeres, mert rendszeres időközönként (mindig 21 nap után) tart szünetet.

Elárulom azt is, hogy ha abbahagyja, megint ugyanaz lesz, mint szedés előtt. Ugyanúgy nem lesz se ciklusa, se peteérése. A tabletta tüneti kezelés.

Javaslom, hogy a barátnőd a tüneti kezelés helyett keressen egy értelmes orvost, aki utána jár, hogy miért nincs peteérése, és az alap okot kezeli. Mert így később (ha gyereket akar) csak szívni fog.


2. Attól, hogy arra szedi, amire, attól még véd. Olyan nincs, hogy emiatt kevésbé véd, ez oltári baromság.

2014. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!