Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves csaj szedjen fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves csaj szedjen fogamzásgátlót vagy inkább maradjunk a guminál?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk és nem tudom, hogy érdemes lenne-e gyógyszert felíratni, mert hosszú kapcsolatban gondolkozunk mindketten és úgy még is csak jobb, mint "zokniban" szeretkezni. :)
2010. júl. 28. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem még ne kezd el ilyen korán..

Minél később annál jobb...

Ennyi idősen még jó a gumi.. hacsak nem éltek olyan intenzív szexuális életet (mindennapi)

2010. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Még ne, majd később! És ez szerintem nem ugy megy, hogy gondolok egyet és kitalálom, hogy hosszu lesz a mostani kapcsolatom... Pláne, hogy szüzek vagytok. A szex sokat számit egy kapcsolatban.
2010. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha még szűzek vagytok, akkor várjatok az esküvőig, addig meg csak lesz egy hülye itt, aki ad erre a kérdésre egy normális választ;)
2010. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A koroddal nincs olyan nagy baj. Bár én sem vagyok tabletta párti. De első alkalomra nem javaslom. Akármilyen hosszú távra terveztek, nem tudod mi lesz belőle. Betegségekről nem is beszélve. Egy darabig maradjatok a guminál, és mikor már teljes a bizalom, akkor esetleg tabi.

De csak akkor, ha gyakran éltek nemi életet. (Pl. ha heti egyszer találkoztok, akkor szerintem felesleges).

2010. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Harmoka ***** válasza:
Később is ráérsz fogamzásgátlót szedni, addig mindenképp használjatok gumit. Ez a zokniban szeretkezés egy hülye duma, azok a hapsik mondják akik nem tudják rendesen használni. a mai vékony gumik nem rontanak semmit az élvezeten. Szerintem, ha nem tudnád hogy a fiúdon gumi van észre sem vennéd. Normális pasi egyébként is vigyázna arra, hogy ne légy terhes, ha nem akarsz. Fő az óvatosság, és betegséget sem szedsz össze.
2010. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én 17 éves korom óta szedek tabit, akkor kb másfél éve voltam együtt a mostani barátommal. Előtte persze mi is gumiztunk, aztán mikor tényleg bíztunk már egymásban, akkor kezdtem el szedni.

18/L

2010. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves korom óta szedem, eddig nem volt gond. :)

19/L

2010. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel még szűz vagy,így nem kell ítéletet mondani,hogy a gumi szar,mert olyan,mint zokniban lábat mosni.Ez hülyeség.Én csináltam már vele és nélküle is és nekem mindegy.Sőt a gumin van sikosító is,így még kellemesebb is volt.Elöbb próbáld ki gumival és majd ráérsz tablettázni később is.
2010. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na az lemaradt, hogy én vagyok a fiú.

Akkor ne mondjam a barátnőmnek, hogy szedjen tablettát hanem inkább gumi.

Első alkalomra én a Lifestyles SKYN-re gondoltam. Ez vékony. Ha jól tudom 3 db gumi olyan 700 Ft körül mozog. Viszont ma láttam a Lidl-ben nem tudom milyen márka de 12 db volt 800 Ft-ért. Az valami nagyon gagyi lehet? Nem vennék ilyet csak érdekel, hogy miért ilyen olcsó.

2010. júl. 28. 22:12
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne a gumin spóroljatok!Márkásat vegyél,ne valami no name vackot.A 72 órás tabletta és az abortusz is jóval drágább,mintha egy hónapig durexet... stb. használtok.
2010. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!