Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi okozhatja ezt? A többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja ezt? A többi lent.

Figyelt kérdés
Rezia fogamzásgátló tablettát szedek. Most tartok a 26-nál. A nőgyógyászom azt mondta hogy a menstruáció első napján szedjem be az első szemet de én a másodikon vettem be. 3 napja késik. Ez mitől lehet?Először arra gondoltam hogy azért mert a második napon vettem be.Azt hittem a gyógyszer szabályosan fogja rendezni a mensesem. Kissé aggódom.

2014. márc. 9. 09:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, a párom bennem élvezett el ezért aggódom kicsit.
2014. márc. 9. 09:21
 2/3 anonim válasza:
Olvasd el a betegtajekoztatot. En yasminellet szedek ha jol emlekszek azt irja hogy ha menstruacio elso napjan szeded be egybol vedelmet nyujt ha masodik vagy harmadik napon akkor egy het mire hat. Ebbol kiindulva ha nem a legelejen ment el benned nem akkora para. Es a tabi amugy is felboritja a hormonokat ezert is keshet. De szerintem a biztonsag kedveert erdemes lenne egy tesztet azert megnezni.
2014. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És szerinted a tabletta azonnal első alkalommal tökéletesen pontosítja a vérzésedet? Na ne viccelj már... kell neki idő, mire megszokja a szervezeted... Nem kell aggódnod, nekem az első hónapokban mindig akkor jött meg, mikor már a következő levél első tablettáját vettem be.
2014. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!