Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzásgátlót kezdtem el szedni (nincs tőle semmi bajom, mindig pontosan veszem be. ) Többi lent?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy az első szemtől akkor hat, ha a ciklus első napján veszem be, hetedik naptól pedig akkor, hogyha a 2. -5. napján. De nekem természetesen fél évenként sem jön meg, olyan rendszertelen, ezért bevettem 11 napja. Mikortól hat?Barátommal lefeküdtünk 8 tabletta után, de nem ment el bennem, csak pár percig csináltuk. Van rá esély, hogy terhes vagyok?

2014. márc. 9. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy így teherbe esel.

De az ugye tudod, hogy a tabletta addig oldja meg (azaz fedi el) a problémád, amíg szeded? Ha abbahagyod, ugyanúgy nem lesz ciklusod és peteérésed. És ez kicsit gáz lesz, mikor majd babát szeretnél.

Tabi helyett inkább normálisan ki kellene vizsgáltatnod magad.

2014. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

komolyan nem értem ezt MIÉRT UTÓLAG KELL KÉRDEZNI???

Na most ha elfogadod, hogy 7 nap után véd, akkor ne kérdezd, ha nem akkor meg várj egy hónapot, de utólag már tök felesleges kérdezni!

2014. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!