Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a gumi kiszakad, a Pharmate...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gumi kiszakad, a Pharmatex kúp elég védelmet jelent?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. Tegnap amikor a pasimmal voltam, kiszakadt, és ezt a kúpot használtuk.

F/30

2009. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lol v@zze előző kommentelő te melegfront vagy? Tudom csak elírtad XD Bocs az offért
2009. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Pharmatex kúpot minimum10perccel az aktus előtt kell felhelyezni, hogy el tudjon olvadni, csak így véd. Szerintem használjatok 72órás tablettát, ha még lehettséges, csak azzal az a baj, hogy a barátnőd hormonrendszerét nagyon felborítja egy időre.
2009. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom aktus előtt tettétek fel,mert hallottam olyat is,hogy valaki utána:S

Ha nincs peteérése akkor elég védelmet,nyújt.

2009. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pearl index - a termék fogamzásgátló hatását leírva - a kutatások során 0,3 - 1,6 között volt.


Forrás: [link]


Pearl index:

A Pearl index (PI) segítségével jellemezhető egy fogamzásgátlási módszer. Minden védekezési módszerhez egy számot vagy szám-sávot rendelünk, ami statisztikailag azt mutatja meg, hogy 100 nőből, aki az adott módszert alkalmazta, hányan estek teherbe.


A statisztikai adatok ismeretének fényében mindenki eldöntheti, hogy milyen fogamzásgátlási módszert preferál.


Néhány közismert módszer Pearl-indexe:


1 év folyamatos, védekezés nélküli szexuális élet után 100 nőből 85 esik teherbe


Megszakított közösülés: 8-38


óvszer (spermiciddel) 4-12


óvszer (hagyományos) 3-28


naptármódszer 9


hüvelyi spermiumölő anyag 0,7-7


hormonális fogamzásgátló tabletta 0,1-2,5


hormontartalmú injekció 0,2-2,6


sürgősségi tabletta 0,5-2,5


méhen belüli fogamzásgátló eszköz 0,5-5


méhen belüli helyi hormonhatású eszköz 0,1


hormonális tabletta: 0,1- 0,5


műtéti sterilizáció: 0,1


A fenti adatokból jól látszik, hogy még a legbiztosabb módszereknél is 1000 esetből legalább egy gyermek köszönheti életét az adott fogamzásgátlási módszer vagy eszköz megbízhatóságának.


Forrás: [link]


Összességében: nagyon, nagyon kis esélyed van rá.

(Persze függ attól is, hogy hol jársz a ciklusodban, helyesen alkalmaztad-e, volt e utána hüvelyöblítés, hány éves vagy...)

2009. dec. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!