Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex + gumi védekezés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandra Tomolák kérdése:

Pharmatex + gumi védekezés? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Olvastam rengeteg rosszat a Pharmatex-ről, de én úgy szeretném használni, hogy a szex elején használjuk, és aztán felhelyezzük a gumit, és abban megy el a párom. Tisztában vagyok vele, hogy az előváladék is tartalmazhat spermát és hogy a Pharmatex nem nyújt 100%-os védelmet. Mit gondoltok, mennyire lenne ez így kockázatos?


Sajnos valami oknál kifolyólag nem menstruálok -még nem drült ki, miért - ( és az orvos mondta, hogy mellette inkább védekezzünk, biztos ami biztos, mert nem tudja megmondani, hogy mennyire vagyok termékeny és volt már betege aki így is terhes lett )

Ezért tehát fogamzásgátlót nem szedhetek, de olyan rossz, hogy nem érezhetem a páromat magamban, csak abban a fránya gumiban... Ezért gondoltam erre a módszerre, igazából anyukám mondta, hogy Ők 6 éve ezzel védekeznek és még soha nem maradt terhes, bezzeg mikor egyszer nem használták, abból lett a most 3 éves kishúgom :)


Én fiatal vagyok, nem szeretnék még babát semmi féleképpen. Ki sem próbálom addig, még nem bízok benne, abszolút felelősségteljes vagyok, mindig védekezek, sosem engedtem a páromnak azt sem, hogy csak pár másodpercig is betegye, ha nem volt rajta gumi. De hátha ez jó megoldásnak bizonyul... Csak percekről van szó, nem a teljes szex alatt szeretnénk használni. -16-


Mit gondoltok, mi a véleményetek?


2011. jún. 29. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én 100%-osan megértem hogy mi a problémád. Nem jó gumival szexelni, olyan mintha zokniban akarna lábat mosni az ember. Akkor kényszermegoldásként vesz az ember extra vékonyat, az pedig szakad mint a pókháló, és nem sokkal jobb mint a normál vastagságú...

Az én barátnőm nem szed(het) tablettát, úgyhogy marad az óvszer. És mivel oltári nagy gáz lenne egy nem kívánt terhesség, ezért SAJNOS mindenféle hókuszpókuszt el kell kerülni, akár tetszik, akár nem.


"Én fiatal vagyok, nem szeretnék még babát semmi féleképpen"


Ez esetben eléggé kockázatos az általad ismertetett módszer, én semmiképpen nem javaslom, ha tényleg nem szeretnél babát. Sajnos le kell nyelni a békát, és zokniban kell lábat mosni :D

2011. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én pharmatexet hasznalok, és meg vagyok vele elégedve. nem csip, meg ilyesmik.. de én emellett még naptármódszert is hasznalok, és a végén nem bennem megy el a párom.
2011. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm :) Ebben igazad van :(

Második: Én nem ismerem a naptár módszert, igazából sosem értettem, mondjuk akkor még nem éltem nemi életet mikor hallottam róla, mikorra meg már elkezdtem, nem volt menstruációm ahogy leírtam betegség miatt :S Tehát nálam ez a módszer OFF :S

2011. jún. 29. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ok, én csak mondtam, h én igy használom.. jajj, de most latom, h 16 vagy.. akkor felejtsd el amit mondtam, ebben a korban még a legjobb a gumi!!!
2011. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem használj gumit, főleg, hogy még 16 éves vagy. Persze megértem, hogy anélkül is szeretnéd, mert valóban sokkal másabb érzés, de valamit, valamiért.
2011. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg 16 évesen nem kéne szexelned. De a te dolgod. Csak aztán ne nyafogj hogy terhes lettél.
2012. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!