Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy fogamzásgátló probléma!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fogamzásgátló probléma!?

Figyelt kérdés
1éve szedek Rezia-t.Össze költöztem a barátommal fél éve,mindketten dolgozunk (minimálbér),de hitelt is fizetünk és bérlettel-mindennel épp kereken kijövünk minden hónapban,nagy odafigyeléssel.Jött a fejünkre,mint nagy szerencséseknek,egy jó pár váratlan kiadás..A gyógyszerem sem lesz kiváltva ennél fogva.Van itthol óvszer,így gondoltuk 1hónapra abba hagyom a tabi szedését.Ezzel csak az a bajom,hogy olvastam,aki több éve szed fogamzásgátlót annak nem is biztos hogy egyből beáll a ciklusa.Viszont így míg majd meg nem jön a következő igazi menzeszem,nem tudom újra elkezdeni szedni a tablettát?8éve szedek gyógyszert,ezt a fajtát 1éve.Szerintetek?24l

2014. márc. 12. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor vársz 2 ciklust és amikor megjön a második, újra elkezded
2014. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyereket szeretnél majd? Mert így nem lesz.

Egyébként meg kell várnod a ciklust.

2014. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleve nem szabad 1 hónapra leállni!!! -.-

Szerintem várj 3-4 hónapot, és majd meglátod, egyáltalán mennyire jön meg szabályosan. Szerintem a gumi drágább, mint a tabi, főleg rendszeres szex mellett...

2014. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a nőgyógyász? Valószínűleg ő fogja a legbiztosabb választ adni.
2014. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
min 3 rendes menszi után lehet újra szedni
2014. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!