Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta mellékhatásaival kapcsolatban lenne kérdésem, mennyire vált be, és, hogy jelentkeznek a tünetek?

Figyelt kérdés

Még sosem szedtem be e ilyen tablettát és olvastam a neten,hogy felléphet szédülés,hányinger vagy alhasi görcs. Az érdekelne,hogy ezek milyen mértékben/milyen erősségűen jelentkeznek.. másrészről nektek mi a tapasztalataitok?

Válaszaitokat előre is köszönöm:)



2014. márc. 13. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

1. Esemény utáni tablettát csak nagyon indokolt esetben szabad beszedni, mert nagy hormonadagokkal hat. Viszont ha kell, akkor nem szabad várni vele, mert minél elöbb szedi be az nö, annál biztosabban hat. (A 72 óra végefelé már nem biztos)


2. Mellékhatásai igen változóak, nagyon függ az adott szervezettöl. Van, akinek jóformán semmi tünete sincs, meg olyan is, aki hetekig nincs jól.


3. Személyes tapasztalatom nincs, csak másodkézböl, közeli ismerösöktöl.

2014. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Snapette ***** válasza:
Számomra semmilyen mellékhatása nem volt, de bevált, és nagyon hálás voltam a létéért. De nem szedésre találták ki, hanem arra, ha baleset történik (elszakadt óvszer meg hasonlók), és tudtommal egy évben kettőnél többet nem is nagyon ajánlanak.
2014. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen vettem be egy nagyon rosszkor (pont elélvezett a párom) bekövetkezett gumiszakadás után. Enyhe hányingerem volt az első napon, többször rövidebb ideig.
2014. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hányinger, szédülés, fejfájás. tök normális... nekem még késett is tőle 1-másfél hetet...
2014. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. arra lennék kîváncsi még,hogy 14-17 korig szülő nélkül is kiadja a nőgyógyasz?
2014. márc. 13. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kiírják, éppen fiatalkorban nem lenne jó, ha bekövetkezne egy terhesség.

De azért nem egészen mindegy, hogy 14 vagy 17 éves a lány a saját hormonrendszere miatt.

Egy 14 évesnek még általában nincs kialakulva a szabályzása, neki többet árthat, mint ha már rendesen beállt a ciklusa, ami 17 éves korban már valószínü.

De mindenképpen jobb, mint ilyen idösen egy baba.

2014. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem ket het keses meg teljesen felborult a menzeszem de ilyen hanyas alhasi gorcs nem volt
2014. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sokszor vettem a barátnőimnek de nem panaszkodtak, esetleg később jött meg nekik, de legalább bízhatok benne...
2014. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!