Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felszívódott a tabletta?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszívódott a tabletta? Ebből lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Csütörtökön 18:30kor bevettem a lindynette nevű fogamzásgátlóm, de 00:15kor hánytam,elég sokat.

3:45perc telt el így, felszívódott as gyógyszer?

Szombaton este voltunk együt a barátommal és nem használtunk mást védkezés képpen. Ebbúl lehet probléma?

22/L



2014. márc. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt majd megmondja.
2014. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csütörtöktől szombatig nem vettél be egy szemet sem?

Mert ha vettél be az olyan (ill. lehetséges), mintha 1 szem kimaradt volna, de mivel folytattad ahogy kell tovább szombatig, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

2014. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a betegtájékoztatót, hogy hányás esetén mi van. Jangee-t 4 órán belül lehet kihányni, szóval azzal nem lenne gáz. Gyakorlatilag 6 óra eltelt a ki és a be között, szerintem nem lehet baj.
2014. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Folytattam ugyan ugy a szedest, a betegtajekoztatora 3-4 ora van irva.. Mivel 15perc hijan 4 ora telt el remelem nem lehet baj. Koszonom a valaszokat:)
2014. márc. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!