Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha vasárnap éjfél körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vasárnap éjfél körül voltam a barátommal vagy lehet volt már hétfő 1 óra is. Ma veszek be tablettát akkor még hat ugye?

Figyelt kérdés
Védekeztünk csak kiszakadt a gumi de azt mondta nem volt még semmi. De biztos ami biztos
2008. júl. 23. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még hat... de jobb lett volna hamarabb
2008. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem hat mert a 2. tabletta már nem esik bele az időbe. csak az első.
2008. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!én az előző válaszoló vok.ha most veszed be akkor a közösülés óta eltelt 61 órája rá 12-16órára kell a másikat bevenni akkor az már 73-76 óra és túlesett a 72 órán.
2008. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia ne izgulj simán belefér még a 80 óra is!sajna tapasztalat mert izgultam érte egy ciklust h ne legyen baj és nem lett
2008. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet azért mert amúgysem lettél volna terhes ha nem veszed be
2008. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!