Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy terhes vagyok? Kb.2 hónapja együtt voltam az akkori barátommal (azóta szakítottunk) a 7 napos szünetben!

Figyelt kérdés
Nem aggódtam hiszen tudtam,hogy a tabi ilyenkor is véd,én pedig rendesen szedtem,nem szedtem semmi olyat,ami a hatást befolyásolhatta volna(tudtommal az immunrendszer erősítők,és a halolaj kapszula nem befolyásolja a hatást,csak az antibiotikumfélék,am mercilont szedek),és nem is voltam beteg vagy ilyesmi.A köv. 7 napos szünetben ugyanúgy megjött,ahogy szokott.Viszont most,mivel a levél végéről maradt ki egy szem ezért nem szabad szünetet tartanom,viszont így megvonásos vérzés sem lesz,azt írja a tájékoztató,szal aggódhatok:(Ugyanis a következő tünetek vannak:kicsit magasabb testhő,kb 2 kilót híztam,és fel vagyok puffadva,meg egyszer egy picit hányingerem volt,de ennyi...kb. 2 hete szednem kell maltofert vashiányra,ennek lehet esetleg köze ezekhez a tünetekhez?Nagyon kétségbe vagyok esve,fiatal vagyok a gyerekvállaláshoz,ja és a volt barátomra se támaszkodhatnék ezzel kapcsolatban!
2009. dec. 15. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy előzőleg írtam, nálam is hasonló mellékhatásai voltak ennek a gyógyszernek. A vastól kicsit lanyhul a bélműködés így előfordulhatnak ilyen panaszok. Szerintem mond el ezeket a dokinak aki felírta a Maltofert és kérj tőle másik fajta gyógyszert.

2009. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már átálltam egy másik gyógyszerre(ferra folgama),rem. attól valamelyest javul majd a helyzet.
2009. dec. 17. 17:01
 13/14 A kérdező kommentje:
Am a maltofer szedését kb. 1 hete abbahagytam,ma kezdtem el szedni a másikat,de a tünetek nem szüntek meg,nagyobb a hasam,fel vagyok állandóan fújódva,és a hőm is folyamatosan nagyobb egy picit az átlagnál:(:(:(...egy csomó oldalt olvastam,ahol többen arról írtak h megjött nekik,a teszt is negatív lett és mégis terhesek...áááá,istenem remélem velem nem ez van:'(
2009. dec. 17. 17:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Jajj ugyan, hogyan lennél terhes? Ne butáskodj. Negatív teszt, megjött a vérzésed, védekeztél, a terhesség kizárt :) Akik azt mondják megjött nekik terhesség alatt, azoknak fogalmuk sincs, hogy az nem is menstruáció. Eltér színben, mennyiségben, minőségben. Lehetetlen nem észrevenni. A megemelkedett testhő és a hízás megsúgom miért van: Jön a tél :) Ilyenkor mindenki hízik :) Az alap testhőmérséklet pedig változik.

Megnyugtatna, ha egészségügyis zárná ki az ismert adatok alapján a terhességedet? Mert akkor teljes mértékben megnyugodhatsz :)

Jah és akik azt állítják negatív volt a tesztjük, azok első menstruáció elmaradása vagy +-7 napban teszteltek negatívat, ilyenkor még lehet kevés a HCG koncentráció. Viszont 2 hónapos terhességnél gyakorlatilag nincs olyan teszt, ami nem mutatná ki :) Ha nagyon félsz vegyél egy másikat, bármilyen jó :) Garantáltan nem vagy terhes :)

2009. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!