Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak meddővé tétele most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak meddővé tétele most mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 11:34
 1/10 Mr. Brown ***** válasza:

[link]


egy bécsi klinika, 635 ojró. Gondolom Magyarországon olcsóbb lehet valamivel.

2014. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyarországi árak érdekelnének,de azért köszi :-)
2014. márc. 19. 11:50
 3/10 anonim ***** válasza:
De úgy tudom ha nincs 2-3 gyereked akkor nem csinálják meg. Vagy nem így van?
2014. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"De úgy tudom ha nincs 2-3 gyereked akkor nem csinálják meg. Vagy nem így van?"


Pár éve lett megváltoztatva. Most nyilatkozatot kell tenni, majd ha jól emlékszem fél vagy egy év múlva ismételni.

2014. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ok,nem akarok kukacoskodni,de én az árat kérdeztem.

Csak hogy ne legyen téma: van 4 gyermekünk,és nem akarunk többet! ebből adódóan már gondolhatjátok hogy betöltöttük mind a ketten a 18-at egy jó ideje.

Szóval minden kritériumnak megfelelünk az állam szerint.

A menetével is tisztában vagyunk,de valahogy az árról sehol nem olvasni a férfi meddővé tételről!

-a nőknél találkoztam már 70-ezressel úgy,mint 80-90,de valahol 50-re saccolják. Döntse el a Magyar Paraszt! Gondolom függ a régiótól is,hiszen Pesten pl egészen más árak vannak ha csak olyan dolgokból indulok ki,mint a fizetés,vagy ha nyílás zárót akar valaki beépíttetni...

2014. márc. 19. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
980 Ft / 10 alkalom (Masculan óvszer)
2014. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne az ár, de talán ha kérnél árajánlatot emailben orvostól/kórháztól akkor kiderülne...
2014. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

van ahol még neked fizetnek.

elmész egy domina magán bulira, ahova sűrűn keresnek férfi szolgákat.

azokat nagyon megszokták kínozni, és ott majd a többszöri tökönrúgás után, még egyszer elgondolkodsz ezen a kérdésen.

2014. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól még nem lesz meddő kedves utolsó :-)

Én voltam ilyen buliban nem az a cél, hogy nyomorék legyen a másik...

2014. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem impotensé tétel hanem meddővé tétel!!

Mi bajod van? Igen,az "ékszer"... de mindent a témában a nőtől várnak el,holott KÖZÖSEN NEM AKARNAK TÖBB GYEREKET!


Szedjen a nő gyógyszert mert nem akarNAK gyereket- vannak mellékhatások!

Tetessen fel spirált mert nem akarNAK gyereket- vannak mellékhatások! ... és még egy pár,kivéve a gumi,ami persze a férfire kerül,de a nő érzi rosszul magát tőle,mert nem érintkezik a párjával,esetleg még allergiás is lesz a gumira

Köttesse el magát,mert nem akarNAK gyereket- sokkal nagyobb a kockázat,a felépülési idő mint a férfi ondóvezeték elkötésénél. A nő legyen bent 3 napot, vállaljon egy kis "melléhatást" mert nem csak azzal jár hogy nem lesz fogamzó képes! A férfiaknak meg egy kis érzéstelenítés,2x 1,5 centi seb ott ahol nem is látszik, 15 perc és ahogy a kérdés kiírása óta egy fórumon olvastam (2010-es téma volt) a férfiaké akkoriban 20 körül volt. Semmi kockázat! csak 3 hónapig egyéb védekezés.

2014. márc. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!