Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Libidó csökkenés?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Libidó csökkenés?!

Figyelt kérdés

Sokan említették, hogy a fogamzásgátló tablettától csökkent a libidójuk. Hogy jöttetek rá arra, hogy a tabletta a hibás? Vannak-e jelek amik segítenek eldönteni, hogy itt az ideje a gyógyszerváltásnak? Akinek volt ilyen jellegű problémája annak a tabletta szedés megkezdése után mikor jelentkezett a gond?

Előre is köszi a válaszokat! 21/L


2009. dec. 16. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen tapasztalatom. onnan jöttem rá, hogy a tabletta az oka, hogy szedése előtt gyakran kívántam a szexet és én is kezdeményeztem nem csak a párom, de a tabletta szedése után alig kívántam kb. 2 hónapban 1-szer :( elég hamar jelentkezett ez, szerintem az első félévben a szedés után már ilyen voltam.

aztán abbahagytam a szedését és újra visszaállt minden, sőt!!!

2009. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a 7 napos szünetben sem kívántad a párod? Mert én nem vagyok biztos benne, hogy a tabletta miatt csökkent, de félek, hogy igen. Azért nem vagyok 100%-ig biztos benne, mert valahol azt érzem a párom is közre játszik ebben, ugyanis egyre kevésbé figyel rám. Arra hogy nekem is jó legyen. De a 7 napos szünetben meg megőrülök érte. Pedig akkor is ugyanúgy ott van a hatóanyag a szervezetemben.
2009. dec. 16. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:

A 7 napos szünet alatt nincs ott a hatóanyag a szervezetedben, legalábbis minimális mértékben. Ha ott lenne, nem kéne újra szedni, hanem meddők maradnának a lányok.

És valahol a barátodat is meg tudom érteni. Ha a barátnőm 2 hónapban egyszer akarna szexelni (tudomohogyazamásikválaszolóvolt,de mindegy), akkor azt az egy alkalmat kihasználnám. Bocsánat, de ez van.

Nem szeretnél tablettát váltani, hátha másik szer nem hatna így rád?

Nem akartam bunkó lenni, bocsi ha sikerült

2009. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ráveszem magam a szexre, szóval én kezdeményezek még akkor is ha nincs kedvem, mert nem akarom hogy ebből probléma legyen. Valamint amikor már csináljuk akkor már nagyon jó. Szóval nálunk azért nem kéthavonta egyszer van, szinte nap mint nap együtt vagyunk, csak sokszor nagyon nagyon nincs kedvem hozzá az elején. És igen gondolkoztam már a váltáson.
2009. dec. 16. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. ki is használtuk azt az egy alkalmat ilyenkor, de hosszú távon éreztem ez nekem így nem jó, úgyhogy abbahagytam a szedését. ja, és hüvelyszárazságot is okozott, úgyhogy ha csináltuk akkor is fájt és nem volt jó. most minden oké ilyen téren.

és tényleg, most hogy így mondod kedves kérdező tényleg a mensi alatt kívánós voltam sokkal jobban, kapartam is a falat, de akkor ugye meg nem lehetett.

2009. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2 hónapban 1? Jííízösz.
2009. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húúú nekem iszonyatos volt :( Melianet szedtem 3 hónapig, elég is volt egy életre. Egyszerűen undorodtam a szex gondolatától is, nemhogy műveljem. Ez a hatása körülbelül 2 héttel a szedés elkezdése után jelentkezett. Már régen abbahagytam és maradok az egyéb védekezési lehetőségeknél. 20/N
2009. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
volinát szedek 5 hónapja talán 2x-3x voltunk együtt, egyszerűen hányingerem van ha szexre gondolok..
2012. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!