Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az van hogy voltam együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az van hogy voltam együtt pasimmal 3 alkalommal nem szedek semmit kotonnal csináltuk de mindig amikor élvezett kivette belőlem ez 100% és koton sem volt kiszakadva mégis késik a havim aggódhatok? Még csak 2-3 napot késik.17/L

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 11:29
 1/8 Moszuke ***** válasza:
nemigazán
2014. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen a menzesz még nem állt be stabilan. Van akinek a húzsas éveiben is megborul.

És egyébként is stressz, nagy megterhelés, hirtelen megváltozott táplálkozás és egészségügyi körülmények, mind mind befolyásolhatják.

Ne aggódj.

2014. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat végiggondoltam hogy kotonba meg kivette meg azt is megnézte szakadt e de mégis valamiért parázok
2014. márc. 25. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor alapjáraton parázik az ember, ami miatt késhet is. Nyugi nem lesz baj.
2014. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 99% hogy nem lehetsz terhes, ez a nőknél alap dolog hogy aggódnak. Még akkor is hogyha tudják hogy semmi esély. Ha meg szeretnél teljesen nyugodni, és még mindig nem jött meg, vegyél tesztet. Igaz hogy felesleges, de legalább megnyugszik a lelked. Annyi pénzt meg ér az hogy ne feszülten kelj és feküdj le. A mensi meg fog jönni, vagy az is lehet hogy ki marad, nállam is volt fiatal koromban ilyen, ezzel semmi probléma.
2014. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

mki parázik olykor:)

ez is el tudja tolni a vérzésed :)

2014. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg en is paraztam amikor szuz vagyok es 10 napot kesett neaggodj lehet atall a mensid megfog jonni :) a stressz az nagyon befolyasolja a mensit.
2014. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat kicsit megnyugtat :) remélem nem marad ki:/
2014. márc. 25. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!