Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv aki szedett már escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv aki szedett már escapelle esemény utáni tablettát milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés
Bnőmnek március 12-én jött meg majd 21-én történt 1 kis baleset kiszakadt azó vszer másnap reggel egyből elmentünk kiváltatni ezt a gyógyszert és az aktus után 14 órára vette be. Bevétele után nem érzett semmi változást csak a 3 nap kicsit görcsölt a hasa fájt a feje és kicsit megfeszült a melle majd a hatodik napon kiütéses lett és enye vérzése Volt/van is neki. a menstruációs ciklusa 30-32 naposak többnyire. szerintetek hány %-ék h terhes lehet-e vagy sem?

2014. márc. 28. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a gyógyszer elég hatásos. Nekem is volt egyszer egy ilyen. Mindenkinél más a mellékhatás. Nekem is megvoltak ezek amiket felsoroltál, meg az iszonyú fáradtság.

De szerintem hatott, anno nálam is hatott.

2014. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod egyébként a fáradság nála is megvan csak azt elfelejtettem írni. És még 1 Kérdés ha már van neki ilyen enyhe vérzése akk már teljesen kizárható a terhesség?? :O
2014. márc. 28. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most februárban történt a baleset.Én is bevettem másnap reggel a tablettát.Nekem aznap fájt a fejem,illetve fáradt voltam,majd 5 napra rá enyhén véreztem,és a hasamon apró kiütések jelentek meg.Azok az első normális menstruációig ott maradtak,majd most márciusban ahogy megjött elmúltak.Nekem hatott a tabletta,és szerintem neki is,de az az 5 napra jelentkező vérzés nem zárja ki a terhességet.
2014. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos már egyszer be kellett vennem, de semmi mellékhatása nem volt szerencsére. Tartottam is tőle, persze egy pocaklakótól még inkább. De ez egyénfüggő :) És én is elég megbízhatónak olvastam, ráadásul a dokim is erre esküszik, úgyhogy szerintem nem lehet gond, ha tényleg időben bevette!
2014. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. :)
2014. ápr. 1. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!