Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hatása van a 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatása van a 72 órás esemény utána tablettának? Mennyire megbízható és esetleg milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy védekeztünk a barátommal, lehetséges, hogy az óvszerre kivülről került sperma( mert mielőtt felrakta, előtte már egyszer elment) és most nagyon kétségbe vagyunk esve, hogy nehogy terhes legyek..
2010. dec. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp vedd be a tabit. Azt fontos tudni, hogy minél később veszed be, annál nagyobb az esélye, hogy nem hat. A bevétellel meg kell előznöd a petesejt és a hímivarsejt találkozását, ha az már megtörtént, akkor erősen íjé helyzet.

Mellékhatása azt hiszem, kb bármi lehet, menstruációs jellegű vérzés valószínű lesz. Bár én egyszer vettem be és semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

2010. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tinker Bell ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja, nekem sem volt mellékhatása. Viszont a szervezeted nem nagyon fog örülni, mert iszonyú sok felesleges hormon van benne. Éppen ebből kifolyólag lehet akármilyen mellékhatása.
2010. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt mellékhatása semmi. Kétszer kellett.
2010. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem hogy miért is akarod bevenni?

Hogy került volna sperma kivülre? Ha nem vettétek le a gumit és fordítottátok ki, majd ismét vissza, akkor nem kerülhetett kivülre sperma. A gumit lehet használni akár egymás után 6szor is (mármint nem ugyanazt a gumit.

A 72 órás tabi elég erős hormonkészítmény, egy ilyen miatt felesleges bevenni, hisz megfelelően használtátok az óvszert.

2010. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!