Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Délutáni vizeletből ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délutáni vizeletből ki lehet mutatni a terhességet teszttel?

Figyelt kérdés
Ma van a 30. napja, hogy együtt voltam a párommal, a teszt negatív lett, délután csináltam. A menzimnek még nem késik.

2014. márc. 30. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
a menzim*
2014. márc. 30. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen ki lehet, főleg ennyi idő után.

A lényeg, hogy ne legyen túl híg a pisi. Azaz ne igyál sok folyadékot és a teszt elvégzése előtt pár óráig ne pisilj. Ekkor teljesen megbízható.

2014. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. márc. 30. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
már ne haragudj de hiába voltál 30 napja a pároddal ha nem akkor volt ovud...akkor nem biztos....hőgörbe...ovu teszt...???Ez így elég fura, hogy ma van a 30. napja....vagy akkor volt ovud ? Ha igen és még nem jött meg az már más lesz...de nem baba sajna....lehet ciszta, hormonprobléma sok minden más.....
2014. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Február 23-án jött meg, a párommal március elsején és másodikán voltam együtt (a menzim 7. és 8. napján). Általában 33-36 napra szokott megjönni,ma van a 36. nap, és csak azért kérdezem, mert lehet, hogy késni fog, sőt, holnaptól biztos. Ma csináltam tesztet, mert félek, hogy terhes vagyok, de holnap veszek még egyet, és kedden reggel tesztelek!
2014. márc. 30. 21:21
 6/6 A kérdező kommentje:
És azt hozzáteszem, hogy február 23-án kezdtem az első levél fogamzásgátlót, de mivel nagyon elkezdtek tőle fájni a lábaim, egyszer az egyik, utána meg a másik, az 5. szem után abbahagytam, mivel a tájékoztatóban azt olvastam, hogy végtagfájdalom esetén azonnal hagyjam abba. Lehet az kavart be a hormonaimnak :/
2014. márc. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!