Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 hónapos terhességet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapos terhességet a terhességi teszt kimutatná délutáni vizeletből?

Figyelt kérdés
Nem tudok megnyugodni, október elején esemény utáni tablettát kellett bevennem, azóta mindig megjött, de ugye sokat hallani mostanában olyanról hogy terhesség mellett menstruál valaki. Most a melleim megnőttek kicsit és sokszor fel vagyok puffadva, de ezeket már lehet hogy beképzelem. Ma délután teszteltem és negatív lett. Szerintetek?
2012. jan. 17. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt már 1 sóhajtásból is!
2012. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2012. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még véleményeket
2012. jan. 17. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Már a 2. trimeszterben lennél, túl hányáson, rosszulléten, és a hasad is gömbölyödne. Van egy kislányom, túl vagyok mindenen. :) Biztosan nem vagy terhes. Ha 72 órán belül vetted be az esemény utánit, akkor kizárt alapból, ha meg is jött akkor szintén. A teszt negatív, hát mit akarsz még?? A terhességi hormont 4. hónapban már bármikor-bárhogy kimutatná a teszt. Gondolom megnézed a hasad is, felesleges belelátnod abba is, hogy nőtt. 4 hónaposan már a szomszéd is észre venné, ha terhes lennél. Nekem ennyi idősen már átadták a helyet a buszon. Lazán.
2012. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon nagyon köszönöm, megnyugtattál! :)
2012. jan. 17. 21:08
 7/11 tevetke ***** válasza:

Kedves "5-ös"!

Azért ilyennel ne vigasztaljuk őt, hogy a 72órás tabi miatt 100%, hogy nem lehet terhes, mert ez egyáltalán nem így van!!! Persze a negatív teszt már inkább okot ad a nyugalomra, egy 4hónapos terhességet nem észrevenni, elég érdekes lenne, de persze ez sem példa nélküli...

2012. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos,előre haladott terhességet nem mutat ki mindig,mellesleg nem biztos,hogy nem terhes valakinek nincsenek tünetei,nekem is van egy kisfiam nekem voltak tüneteim,de a barátnőmnek pl 5-6 hónapig semmi,arról nem beszélve hogy még 6 hónaposan sem volt szinte semmi hasam,egyik sem 100%os kijelentés,ha annyira izgulsz menj nőgyógyászhoz az a biztos
2012. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tevetke ***** válasza:
Jaja... pont most volt egy nő a tv-ben, bement a kórházba epegörccsel és pár nap múlva hazament egy gyerekkel... és nem ott lopta... :D Amúgy konkrétan ismerősöm is van akinek a tesója így született, igaz ő már 4. gyerek volt, az már gondolom kicsit más :D bár mai napig nem értem, hogy nem lehet ilyet észrevenni :D
2012. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát menj el egy UH-ra, az a legbiztosabb!
2012. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!