Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmnekcsak pisiléskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnekcsak pisiléskor kicsit véres volt a papír. Egyik reggel megjött neki szinte ömlött de délutánra már megint csak kicsit véres a papír. Aztán este pisiléskor megint ömlött neki de azon kívül semmi. Ez mi lehet? :/

Figyelt kérdés
És kb 3-4 napja késett neki. Én 17 éves fiú vagyok a barátnőm 16. Másfél éve együtt vagyunk rendszeresen sexelünk és óvszerrel védekezünk. Eddig még sosem történ baj és most sem az óvszert mindig ellenőriztük.

2014. márc. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

a menzesz intenzitása változó - napon belül is

semmi gond nincs

de ilyen részletesen tudod, hogy mennyit vérzett barátnőd?

2014. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen megijedt és elmesélte meg nálam is volt. és azért mert még sosem volt neki ilyen hogy csak akkor vérzik szinte mikor pisil és nagyon megijedt.
2014. márc. 30. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:
és szinte csak a wc papír véres kicsit a pisilés végén de ez már több napja:/ kérlek mondjatok vmit mi lehet ez mert nagyon messze vagytok tőle és innen nem tudok elráncigálni orvoshoz sem csak ha meggyőzöm h menjen:S
2014. márc. 30. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Fáj amikor pisil? Ha igen, akkor nyomás az urológia, ha nem, és nem kipisili a vért, tehát ténylegesen hüvelyen át távozó vérzésről beszélünk, akkor nem ártana venni egy terhességi tesztet akár ha amúgy nem ilyen a menszesze és alapból késett, de kérdés mit jelent az ömlik.


Nekem pl reggel "ömlik". Ahogy felkelek és kimegyek a reggeli pisilésre, akkor az egész estés fekvés miatt hirtelen távozik nagyobb mennyiség, aztán 1-2 óra nyugi majd állandó "intenzitású", de estére nekem is kevesebb. Leginkább, mert délutántól nem nagyon iszok, hogy este ne kelljen pisilni járni, meg nekem alapból ilyen a szervezetem, elkezd készülni az estére. Lassulnak a folyamatok.. :D


A legjobb lenne ha az édesanyával beszélné meg, vagy tényleg egy orvossal, akár itt neten anonim módon, mert ez egy kicsit furcsa, hogy csak a papíron látja, hogy véres. Azt azért az ember észreveszi a bugyiján/betéten, hogy nem átlagos nap van.

2014. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha ennyire aggódik, akkor legyen mersze és menjen orvoshoz - a saját érdekében

ha meg nem hajlandó, rá kell beszélni orvosra, akkor meg is érdemli

mi innen nem tudjuk, hogy mi lehet, azért vannak az orvosok


akkor is normális, hogy eltérő ciklusok között és cikluson belül a vér mennyisége

elképzelhető, hogy csak pisiléskor jön valamennyi (vagy hogy csak a tamponon látszik, hogy egyáltalán menstruál)

2014. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!