Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemeny utani tabi megzavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemeny utani tabi megzavarhatja az utana kovetkezo menzeszeket?

Figyelt kérdés

Mult honapban bevettem egy ellaone tabit es rendre meg is jott utana. Most mar 2 napot kesik a menzeszem. Voltam egyutt a parommal nem is egy alkalommal de csak megszakitasosan vedekeztunk. Lehetseges hogy azert kesik mert az esemeny utabi tabi megzavarta a 30 napos ciklusom es ezert kesik most? Mert tudom h benne van a baba a pakliban de az is lehet hogy a tabi az oka?

Holnap megyek nogyogyaszhoz de majd meg esz a fene...


2014. márc. 31. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, lehet. de nekem még nem okozott ilyet.
2014. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sziia lehetséges hogy a tabi miatt de ezt nem tudja pontosan senki mindenki más kép reagál a gyógyszerekre szerinteem ;)
2014. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Akkor még egy kicsit rágjon az a fene, mert ez abszolút a te butaságod. Ugye aki nem tanul a dogára, az ne sírjon ha egyest kap.


Szóval stresszel teli, boldogtalan napot!

2014. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem gondolkoznak a mai hülyegyerekek?! Esemény elötti tabletta, azaz fogamzàsgàtló vagy fólia a kolbàszra. Senki nem gondolkozik manapsàg, csak keféltek jobbra balra.
2014. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ket hetet kesett miatta..
2014. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!