Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti híztatok a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti híztatok a fogamzásgátlótól? Ha igen, mennyiről mennyire változott a súlyotok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Többször kezdtem el és hagytam már abba,minden alkalommal híztam.Teljesen nem ment le a felesleg,de nagyjából 1-2hónap alatt nagyrészt lement.
2014. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7-10kilót átlag
2014. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
én fogytam 4 kilót, mert a fejembe vettem, hogy meghízok és tehén leszek, és drasztikus fogyókúrába kezdtem a fogamzásgátló szedésével egy időben. sajnos a gyomrom és az emésztésem is tönkrement. már nagyon bánom, és persze a kilók nem jöttek vissza és most kb úgy nézek ki mint egy csontváz ( mindig is sovány voltam) úgyhogy ne foglalkozz azzal a pár kilóval, egy nő úgyis akkor szép, ha van egy kis feleslege :)
2014. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen kezdtem el szedni, 60 kg voltam, és 1 év alatt meghíztam 75 kg-ra, de én mondjuk 167 cm vagyok, szal inkább nekem jót tett mint ártott. :D
2014. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én egy dekát nem híztam tőle, a mellem lett egy kosárral nagyobb. 163 centihez maradtam 50-53 kg.
2014. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én nem..csak a mellem nőtt nekem is..75B-ről 85C-re....:D
2014. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kb 1 évig szedtem Femodent, több mint 10 kilót híztam ezalatt, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy a fogamzásgátló miatt, mert alapból szeretek enni, de mialatt szedtem nagyobb volt az étvágyam. 168 cm vagyok és 73 kiló. Mikor kezdtem, akkor olyan 64 kg körül volt a súlyom. Most hagytam abba, kíváncsi vagyok változik e valami...
2014. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68kg-ról 78kg-ra.(167cm-hez)
2015. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem híztam semmit és a mellem sem lett nagyobb. Szóval minden ugyanolyan maradt, mint mielőtt elkezdtem szedni.

Gyógyszer előtt és szedés után is 51 kg voltam/vagyok.

2015. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!