Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes? (túl hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes? (túl hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Egyik este maszturbáltam, majd reggel pisiltem, és dél körül is. Utána mikor találkoztam a barátnőmmel egyszer benyúltam a nadrágomba, és egy pici előváladék ráment az ujjamra. Majd simogattam a csiklóját, és egyszer egy nagyon picit be is nyúltam neki. (a csiklótól lefelé haladva, ahol kanyarodik befelé a hüvely épp a kanyarig)

2014. márc. 31. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,ha háromszor pisiltél volna délig,úgy más lenne a helyzet...
2014. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pisis kezeddel benyultal? Amugy nalad a kezmosas az tabu?
2014. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván mostam kezet, a pisilést az előváladék miatt írtam.
2014. márc. 31. 22:25
 5/7 anonim válasza:
Hát a spermak szaba kornyezetben nem elnek 2 oranal tovabb a 3-4 ora mar nagyon extrem eset . H pisiltel is es h kezet is mostal nincs miert aggodnod ...de legkozelebb figyelj oda ..
2014. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha eltelt ennyi idő az ejakuláció és maszti között és még többször pisiltél is... akkor gyakorlatilag semmi esélye.
2014. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mi történt ? Lett valami baj ?
2014. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!