Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetne esélyem szerintetek?...

Lehetne esélyem szerintetek? Kérdés rövid, magyarázat hosszú.

Figyelt kérdés

Egy nagyon fura kérdéssel fordulnék hozzátok!

Tavaly kiköltöztünk németbe, apum ismerőséék jóvoltából.

Ők itt élnek a szomszédba. Én 16 éves vagyok, iskolába járok, de mivel nincs barátom még, nagyjából otthon ülök.a szüleim ismerőseik szintén.

Ne ítéljetek el emiatt, de sokat gondolkodom rajta, hogy hogyan tudnám elcsábítani a hölgyet. Ő 55 éves, korához képest nagyon jól néz ki.

Bár... nem okos, butának sem mondható de nem fejezte be az iskolát régen, sok mindenkivel összefeküdt (nem volt prostituált!), ezért gondoltam, hogy valahogy ráhajthatnék, kipróbálni hogy milyen egy tapasztaltabb nővel.

A kérdésem az lenne, hogy mit tegyek, hogyan csábítgassam? Fél évig nem beszéltünk, mert szüleim összevesztek velük, de 2-3 hete megint beszélünk, és néha "fantáziálgatok" hogy mi lenne ha...

A férje egyébként nagyon idős már, egész nap a házban ül ő is. (Nem tudom mennyit számithat)

Lehet esélyem egy szeretkezés erejéig, vagy felejtsem el?


Köszönöm a válaszokat, és lehetőleg értelmeseket várok!!!


2014. febr. 8. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jó kategóriába írtam e, elnézést ha nem ide kellett volna.
2014. febr. 8. 21:04
 2/5 zotanbro ***** válasza:
5mp alatt kivegezne
2014. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]



nézegesd a képet, nyugodj meg, és hagyd az öregeket élni. Gondolj a szerencsétlen férjre... egyébként is annyi szép lány van (fiatalok), miért kell neked egy vén lotyó? :/

2014. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami megfogott benne :( jól néz ki 55 évesen... mint egy jó 40-es, és biztos tapasztalt, jó lenne vele egy alkalom
2014. febr. 8. 21:11
 5/5 anonim válasza:
Lett valami? :DD
2016. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!