Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye ettől nem csökkent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ettől nem csökkent a tabletta védelme?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre,hogy a csütörtöki,tehát mai tablettámat szerdán vettem be,a szerdait pedig így bevettem ma.

Tudtommal egy fázisú a tablettám,tehát mindegyik ugyan azt tartalmazza.(Gestomix 20)


Volt már veletek ilyen?

Ugye így nem lesz "baj"?


2014. ápr. 3. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj ezzel!! :)
2014. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Remélem is,nagyon félős vagyok :S

2014. ápr. 3. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyfázisúnál nem gond. Elvégre 21 egyforma van benne, tehát ugyanolyan vettél be tegnap is, mint ma.:)

Ebből nem lesz gond.:)

2014. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal ezek a napkijelölések csak arra szolgálnak, h ne h elfeledkezz róla és egy nap 2x is vegyél be tabit! :)) A hatásnak ugyan annak kell lenni:)
2014. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt utálom ilyenkor,hogy elkezdek félni,hogy tényleg bevettem e :S

Sajnos mostanában rengeteg dolgozom,kicsit nehezebben koncentrálok.


Mindenkinek köszönöm a választ! :)

2014. ápr. 3. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak felcseréltél két napot, abból nem lehet gond... Ha parázol, bevetted-e, akkor két lehetőség is van...


1. Kösd össze valami cselekménnyel! Pl. kösd az esti fogmosáshoz, mindig utána vedd be! Vagy a reggeli kávé után, vagy reggeli fogmosás után... tehát legyen része egy napi szertartásnak.


2. Állíts be a telefonon egy állandó ébresztést!

2014. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!